Extra

Dominik Nabożny gra w telewizyjnych serialach paradokumentalnych, ale nie tylko2 min na czytanie

Dominik Nabożny gra w telewizyjnych serialach paradokumentalnych, ale nie tylko

Są wśród nas takie osoby, które scena po prostu przyciąga, a przed kamerą czują się wyśmienicie. Na przykład Dominik Nabożny w serialach paradokumentalnych występuje od 11 lat. Nie ukrywa, że kiedyś chciał zostać aktorem i to pragnienie nadal w nim gdzieś gra.

– Zaczynałem od paradokumentów Polsatu typu „Dlaczego ja?” – mówi, że teraz jest wierny jednemu reżyserowi, którego się trzyma – Kacprowi Anuszewskiemu. Ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zagra u niego w filmie fabularnym. – To osoba, która sprawia, że na planie wszystkie problemy znikają, która nie tylko wymaga od człowieka, ale także uczy – mówi o nim i zaprasza na premierę telewizyjną w TV Puls filmu w jego reżyserii „Futro z misia”. – A efekty naszej wspólnej pracy już niedługo – zapowiedział. – Jeśli chodzi o „prawdziwe” filmy, to na razie udało mi się statystować w „25 lat niewinności” o sprawie Tomka Komedy. Zagrałem dziennikarza śledczego – mówi, że w filmie miga dosłownie przez… trzy sekundy.

Radoxim 5

– Chciałem zostać aktorem, lecz potoczyło się inaczej – opowiada o sobie i swoich dokonaniach, gdy zrezygnował ze szkoły, bo wygrał casting w teatrze i zagrał w „101 dalmatyńczykach” w teatrze muzycznym w Gliwicach. Zatrudnił się w agencjach aktorskich i grał role w całej Polsce, ale w końcu założył firmę i organizuje imprezy. Jest znanym w naszym regionie didżejem i prezenterem. Prowadzi „Dni Głogowa” i miejskie imprezy sylwestrowe.

– Tak zostałem aktorem w serialach paradokumentalnych – mówi, że to mu sprawia przyjemność i go napędza. Można go było zobaczyć w wielu tytułach, w różnych telewizjach: „Policjantki i policjanci”, „Dlaczego ja”, „Dzień, który zmienił moje życie”, „Sekrety sąsiadów”, „Rewir” czy „Na ratunek 112”, a ostatnio zadebiutował w serialu paradokumentalnym „Kasta” w TVP 1. – Gram non stop, jeżdżę na zdjęcia kilka razy w miesiącu. Wszystko zmierza do tego, aby zagrać w prawdziwym filmie fabularnym i mam nadzieję, że swoje marzenie spełnię – zapewnia.
RED

Zobacz inne

Więcej w Extra