Dragon Jaczów grał w osłabieniu po czerwone kartce za gadanie

17:35, 28.04.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 17:40, 28.04.2019

A-klasa: Łukasz Strzelecki do siatki rywali trafił dwa razy, ale nie było mu dane dokończyć meczu, bo posprzeczał się z arbitrem.

W 22.kolejce A-klasy Dragon Jaczów grał z Victorią Siciny. Miejscowym wystarczyło pół godziny, aby prowadzić już 3:0. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Wojciech Mysłowski, Szymon Rychlik oraz Łukasz Opiłowski.

Po przerwie nadzieje na korzystny wynik Victorii dał Damian Wiśniewski, który zdobył bramkę na 3:1. Nic z tego, bo wtedy obudził się Łukasz Strzelecki. Najpierw wykorzystał rzut karny, potem strzelił z rożnego, było 5:1.

Po chwili sędzia wyrzucił Strzeleckiego z boiska. Otrzymał drugą żółtą kartkę w tym meczu co dało w rezultacie czerwony kartonik. Za co? - Niby za gadanie z sędzią, ale w takim razie to co mecz powinni wyrzucać połowę piłkarzy. Jest mecz są emocje - załamuje ręce trener Tomasz Mucha. W osłabieniu Dragon stracił dwie bramki, ale zdołał wygrać 5:3.

Dragon Jaczów-Victoria Siciny 5:3 (3:0)
Bramki: 1:0 Mysłowski (18`), 2:0 Rychlik (32`), 3:0 Opiłowski (34`), 3:1 Wiśniewski (47`), 4:1 Strzelecki (51`, k), 5:1 Strzelecki (52`), 5:2 Jurkiewicz (77`), 5:3 Łoskot (81`).
Dragon:Łuszczyński - Mysłowski, Strzelecki, Ushatov (53` Wikierski), Dobek, Delida, Zastawy, Michalski (24` Osuch), Opiłowski (72` Budziszewski), Rychlik (65`Kuciański), Kłosowski.