Dragon w gazie, goni lidera w A-klasie! Dragon Jaczów-Victoria Parchów 4:1

18:16, 14.04.2019 Wojtek Olszewski Aktualizacja: 18:16, 14.04.2019

A-klasa: Wojciech Mysłowski strzelał, Mateusz Stanaszek bronił - bohaterów dwóch, choć trener zachwala cały zespół. Niedzielne (14.04.) starcie Dragona Jaczów z Victorią Parchów było jednostronnym pojedynkiem. Gospodarze na niewiele pozwalali rywalom.

W 30. minucie wynik otworzył Bartłomiej Michalski a tuż po przerwie dwie bramki dołożył napastnik Wojciech Mysłowski. Wtedy Victorii udało strzelić się honorową bramkę, choć kto wie, co działoby się, gdyby ta wykorzystała jeszcze rzut karny. Na szczęście kibiców Dragona pomiędzy słupkami świetnie spisał się Stanaszek - na jego koncie nie tylko obroniona jedenastka, ale też kilka innych stu procentowych sytuacji.

Wynik na 4:1 ustalił Kacper Osuch. Po 20. kolejkach A-klasy Dragon Jaczów traci tylko dwa punkty do lidera Górnika Lubin.

Dragon Jaczów-Victoria Parchów 4:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Michalski (30`), 2:0 Mysłowski (57`), 3:0 Mysłowski (59`), 3:1 Panczyszyn (67`), 4:1 Osuch (80`).

Dragon: Stanaszek - Delida, Dobek, Zastawny (55` Kuciański), Wikierski, Kłosowski, Osuch, Ushatov (80` Janaś), Opiłowski (83` Śmigaj), Michalski (75` Budziszewski), Mysłowski.