Artykuł sponsorowany

Druga edycja szkoły przywództwa „Przewodnicy” KGHM Polska Miedź S.A.2 min na czytanie

Druga edycja szkoły przywództwa „Przewodnicy” KGHM Polska Miedź S.A.

Szansa na rozwój i karierę zawodową. 30 studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w cyklu zajęć przygotowujących do pracy w biznesie, administracji lub organizacjach pozarządowych. Chętni mogą przesyłać zgłoszenia do piątku (6.03).

„Przewodnicy” okazali się udanym i potrzebnym projektem, który już dzisiaj przynosi konkretne rezultaty – mówi prezes KGHM Polska Miedź S.A. Marcin Chludziński. – Kilkoro spośród uczestników szkoły jest dzisiaj związanych z naszą spółką, przynajmniej kilka następnych osób uważnie obserwujemy i być może zaproponujemy im różne formy współpracy w nieodległej przyszłości. Kolejną grupę stanowią też tacy, którzy co prawda nie trafili do KGHM, ale –dzięki zdobytym podczas zajęć umiejętnościom – mogli zdecydowanie podnieść pułap swoich możliwości – dodaje szef miedziowego koncernu.

Dlatego projekt ma drugą odsłonę. W jego ramach uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach i warsztatach z zakresu przywództwa i zarządzania strategicznego, gospodarki i podstawowych zjawisk związanych z jej funkcjonowaniem, mechanizmów finansowych przedsiębiorstw, a także analizy i formułowania wniosków oraz komunikacji i wystąpień publicznych. Tak, jak w przypadku pierwszej edycji, zajęcia prowadzone będą przez najwyższej klasy ekspertów – menedżerów KGHM Polska Miedź S.A. oraz uznanych specjalistów z Polski i Stanów Zjednoczonych.

Swój akces do udziału w Szkole Przywództwa KGHM „Przewodnicy” zgłaszać mogą studenci lub absolwenci wszystkich uczelni i kierunków studiów, w wieku od 22 do 29 lat. Podobnie jak w ubiegłym roku, na etapie kwalifikacji weryfikowana i punktowana będzie zarówno wiedza i cechy charakterologiczne kandydatów, jak też ich zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność społeczną. Po ocenie zgłoszeń odbędzie się test wiedzy, a następnie ocena przygotowanej przez kandydata prezentacji na zadany temat. Organizowane w ramach szkoły zajęcia rozpoczną się w kwietniu i potrwają do końca maja. W tym czasie odbędą się trzy zjazdy trwające od trzech do czterech dni.

Zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie wniosku aplikacyjnego. Wszystkie dokumenty dostępne są na stronach 

kghm.com/pl/przewodnicy-formularz-2020

przewodnicykghm.pl/rekrutacja/

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne