Druga porażka Dębu Przybyszów w tym sezonie. O losach meczu zdecydowały ostatnie minuty

07:26, 17.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:26, 17.09.2019

Dąb Przybyszów ma czego żałować, bo po pierwszej połowie wygrywał 1:0. Gol otwierający to spotkanie padł w 36. minucie. Do siatki rywali trafił Bartosz Skiba. Jednak po przerwie inicjatywę przejęli goście, którzy w 57. minucie doprowadzili do wyrównania - na listę strzelców wpisał się Paweł Cierech. Decydująca o losach meczu okazała się końcówka, kiedy to zwycięstwo przyjezdnym zapewnił Gracjan Komarnicki. Była to już 87. minuta, Dąb nie dał rady odrobić strat. Dąb Przybyszów zajmuje 11. miejsce w 4.lidze.