Drugi Chrobry przegrał z Miedzią. Górski: Porażki uczą

07:54, 17.07.2022 strony

W drugim meczu sparingowym Chrobry II Głogów przegrał z Miedzią II Legnica 0:4. - Zwycięstwa cieszą, a porażki uczą, a my na pewno wyciągniemy z tego wnioski - mówił trener Sebastian Górski. - Kolejny dobry materiał do analizy i dalszej pracy - podsumowywał trener Chrobrego II Sebastian Górski. - Nie wyciągamy daleko idących wniosków po grach sparingowych, bo testujemy różne rozwiązania kadrowe i organizacyjne, ale nie możemy powtarzać tych samych prostych błędów, które rywale na tym poziomie skrupulatnie wykorzystują.  Mamy jeszcze czas, aby odpowiednio to poukładać. Zwycięstwa cieszą, a porażki uczą, a my na pewno wyciągniemy z tego wnioski. Analiza i do roboty. Przed wyjazdem na obóz do Bucza głogowian czeka jeszcze jeden sprawdzian.

W sobotę 23 lipca o godz. 11.30 zespół zagra z Polonią-Stalą Świdnica i po nim wyruszy na tygodniowe zgrupowanie.

Chrobry (I połowa): Turkiewicz - Fryzowicz, testowany, Malczuk, Wawrzyniak, Jandziak, testowany, Draczyński, Bartecki, testowany, Marciniak. Chrobry (II połowa): Smereka - Mazurek, Dopierała, Matysiak, Krawiec, Jurgo, Jaszczyk, Inoue, Zygmunt, Bartlewicz, Antosik.