Dzieje się

Drużyna O.K. PARKU startuje z akcją zbiórki krwi2 min na czytanie

Drużyna O.K. PARKU startuje z akcją zbiórki krwi

Jak co roku akcja odbywa się w pierwszą niedzielę września (4.09.) w godz. od 10-13 na terenie O.K. PARK-u. – Bardzo chętnie i tym razem podjęliśmy współpracę z głogowskimi firmami, aby zachęcić jak najwięcej osób do oddania krwi. Drużyna O.K. jest akcją czysto charytatywna i ma na celu przede wszystkim chęć pomocy, ale także podnoszenie świadomości potrzeby oddawania krwi, bo jej nie można kupić – wyjaśnia Natalia Szachniewicz.

Oprócz tego, akcja od kilku edycji ma także na celu integrację firm z Głogowa, aby wspólnie zrobić coś dobrego. – Do drużyny O.K. (Oddaj Krew) zawsze chętnie dołączają głogowianie i z roku na rok jest ich więcej, co nas bardzo cieszy. Każdy z krwiodawców otrzyma bilet na godzinę zabawy w Raju dla Dzieci, kupon na małą pizzę, a także bilety od sponsorów. Staramy się także, aby wydarzenie było również atrakcyjne dla dzieci, rozkładamy dmuchańce, a po obiekcie nasi animatorzy zabawiają dzieci, a także partnerzy mają przygotowane swoje stanowiska. Chodzi o to, aby rodzice mogli swobodnie przyjść z dziećmi, bez martwienia się z kim mogą je zostawić – dodaje. Aby dołączyć do akcji należy zapisać się poprzez formularz online: TUTAJ.

Do drużyny w tym roku dołączyli: Galeria Glogovia, Chrobry Głogów, Jump Planet Głogów, Lingua-Expert Instytut Języków Obcych, Cinema3d Głogów.
RED

Radoxim 5

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się