Sport

Duże zmiany kadrowe! Dominik Żukowski zagra w czeskiej Ekstraklasie?1 min na czytanie

Duże zmiany kadrowe! Dominik Żukowski zagra w czeskiej Ekstraklasie?

Dominik Żukowski do SPS-u Chrobrego Głogów dołączył przed rokiem z Metra Warszawa. 19-letni rozgrywający zapisał się w pamięci kibiców. Na jego koncie kilka udanych meczów. Przygoda z Chrobry jednak się kończy. Młody siatkarz jest na ostatniej prostej do podpisania kontraktu z beniaminkiem czeskiej Ekstraklasy.

– Chciałbym podziękować całej siatkarskiej społeczności, która zaangażowana jest w klub – zarządowi i sztabowi SPS-u. Wszystkim kibicom za to, że wspierali nas super dopingiem nie tylko w trakcie meczów domowych, ale także na wyjazdach, czasem nawet tak dalekich – mówi nam Żukowski.

Cieszy się, że mógł z głogowskim klubem walczyć o awans do 1.ligi. – Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu! – trzyma kciuki za Chrobrego.

To nie koniec zmian w SPS Chrobrym. Z klubem pożegna się jeszcze kilku zawodników: Rafał Mucha, Damian Brzeziński, Piotr Trzeciak, Jan Siemiątkowski, Michał Cymerman, Marcin Mizera oraz Karol Redyk.
– Wszystkim tym zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie pomarańczowo-czarnych barw SPS-u Chrobrego Głogów. Życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze! – czytamy na oficjalnym klubowym FB.

Klub wciąż czeka na oficjalne stanowisko, w której lidze przyjdzie mu rywalizować w następnym sezonie.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport