Dzieje sięmy:KotlaRegion

22-latka dźgnęła nożem mężczyznę! Polała się krew, wkroczył prokurator1 min na czytanie

Dźgnęła nożem! Dramat we wsi Ceber

22-latka dźgnęła nożem 28-letniego mężczyznę. Do tego zdarzenia doszło wieczorem (21.11.) we wsi Ceber w gminie Kotla.

O sprawie jako pierwszy poinformował “Głos Głogowa – Tygodnik Lokalny”. Artykuł o tym zdarzeniu można znaleźć w aktualnym numerze tygodnika.

Jak podaje “Głos”, mieszkańcy wsi twierdzą, że to było rodzeństwo i musiało tam dojść do sprzeczki, która zakończyła się rozlewem krwi.

Mężczyzna trafił do głogowskiego szpitala. – Został przyjęty na oddział chirurgii ogólnej. Jest pod obserwacją – mówi rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego Ewa Todorov. – Lekarze oceniają jego stan jako stabilny – dodaje.

– Mężczyzna został przyjęty na oddział chirurgii ogólnej. Jest pod obserwacją – mówi rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego Ewa Todorov. – Lekarze oceniają jego stan jako stabilny – dodaje.

Policja na razie nie podaje dokładnych szczegółów i potwierdza jedynie fakt ataku na mężczyznę. – 22-letnia kobieta jest podejrzewana o uszkodzenie ciała. Trafiła do areszty – mówi Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy komendy. Prokurator nie zdradza szczegółów. Mówi jedynie, że nadal trwają czynności wyjaśniające. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Głogowie.

– 22-letnia kobieta jest podejrzewana o uszkodzenie ciała. Trafiła do aresztu – mówi Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy komendy.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się