Artykuł Informacyjny

Dzieci w dobrych rękach. Niepubliczny Żłobek Małe Poziomki – Domek Na Skraju3 min na czytanie

Dzieci w dobrych rękach.  Niepubliczny Żłobek Małe Poziomki - Domek Na Skraju

Żłobek Niepubliczny Małe Poziomki Domek na Skraju w Głogowie od września oferuje miejsca w grupie integracyjno-terapeutycznej oraz opiekę psychologa klinicznego. Już teraz ma w ofercie całodzienną opiekę pielęgniarki.

Do Żłobka Niepublicznego Małe Poziomki Domek na Skraju w Głogowie uczęszczają dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, a od nowego roku szkolnego również zapraszamy dzieci z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju (WWR) oraz ze szczególnymi potrzebami, np. alergiami pokarmowymi.

Żłobek będzie placówką integracyjną, uwzględniającą indywidualne tempo rozwoju i możliwości psychofizyczne każdego dziecka. Grupa integracyjna będzie sprzyjała budowaniu relacji, pozwalała dzieciom lepiej się poznać. Będziemy dokładać starań, by każde dziecko czuło, że jest ważne, potrzebne, lubiane, że jest częścią zespołu i ma swoje miejsce w grupie.

W naszym żłobku dbamy o to, żeby przestrzeń dla dzieci była przyjazna, dlatego do ich dyspozycji są trzy jasne sale. Posiadamy też wyodrębnione pomieszczenie przeznaczone do wielozmysłowej terapii i integracji sensorycznej, w której znajduje się również sprzęt do ćwiczeń indywidualnych.

Stymulowanie rozpoznawania świata na poziomie sensorycznym nie ma ograniczeń wiekowych i może być stosowane na każdym etapie życia, zarówno u dzieci zdrowych, jak również maluchów nadmiernie pobudzonych i z problemami wychowawczymi. Metoda ta pozwala na poprawę komunikacji i kontaktów z otoczeniem, poprawia koncentrację, redukuje stres i podnosi poczucie bezpieczeństwa. Atutem naszej placówki jest całodzienna opieka pielęgniarki i dostępność zatrudnionego na pełen etat od września psychologa klinicznego.

W naszym żłobku: – wzmacniamy wszystkie sfery rozwojowe dziecka, – uwzględniamy indywidualne tempo rozwoju i możliwości psychofizyczne każdego dziecka, – rozwijamy samodzielność i ciekawość świata, działając wg metody Weroniki Sherborn, muzykoterapii, sensoryki, – uczymy przez zabawę, – stawiamy na bezpieczeństwo.

Niepubliczny Żłobek Małe Poziomki – Domek Na Skraju z oddziałem integracyjno-terapeutycznym.

Głogów, ul. Narciarska 1-3 Niepubliczne Przedszkole Poziomka Domek Na Skraju Głogów, ul. Wileńska 28 tel. 609 508 305; 603 593 623

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne