Dzieje sięGłogów

Dzieci ze “Słoneczka” świętowały razem z dziadkami i babciami [Zdjęcia]4 min na czytanie

Dzieci ze "Słoneczka" świętowały razem z dziadkami i babciami [Zdjęcia] 11

To był wyjątkowy dzień w Przedszkolu Niepublicznym “Słoneczko” w Głogowie. Dzieci przygotowały dla swoich babć i dziadków przedstawienie, rozdały im własnoręcznie przygotowane prezenty, a następnie zaprosiły do wspólnych warsztatów plastycznych.

-Dzieci przygotowywały się bardzo intensywnie do dzisiejszego występu. Chciały zrobić niespodziankę dla swoich najbliższych i myślę, że się udało – mówi Agata Rurarz, dyrektorka przedszkola. Dzień Babci i Dziadka w “Słoneczku” to nie tylko występy artystyczne i poczęstunek, ale też wspólne warsztaty plastyczne z dziećmi. Niebawem w placówce odbędzie się gra terenowa “Poszukiwania dinozaura” i całe przedszkole będzie udekorowane pod tym kątem.

A jak występy podobały się seniorom? – Przepiękne! Tylko się cieszyć, że mamy takie zdolne dzieci – przyznała jedna z zaproszonych babć – To ogromna radość dla nas, a dla nich niewątpliwie ogromne przeżycie – dodaje.

-Przygotowałam dla dziadków prezenty, świeczki i kubeczki – mówi z dumą Maja. Przed publicznością wyrecytowała piękny wiersz. Możecie go odsłuchać poniżej.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się