Dzieje sięmy: Grębocice

Dzielnicowi z Grębocic przyłapali młodzieńców w aucie. Akurat dzielili się amfetaminą1 min na czytanie

Dzielnicowi z Grębocic przyłapali

21 i 29-latek właśnie częstowali się narkotykami, gdy nadjechali grębociccy policjanci z rewiru dzielnicowych. Patrol policji zainteresował stojący na poboczu jednej z gminnych dróg volksawagen i siedzący w nim mężczyźni. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić sytuację. Mieli nosa.

Akurat 21-latek przesypywał znajdującą się w foliowym woreczku substancję na kartkę papieru. Zajęci swoimi sprawami młodzieńcy nie zauważyli, że przy ich aucie stoją dzielnicowi. Mundurowi wkroczyli do akcji zabezpieczyli substancję i zatrzymali uczestników samochodowej imprezy. Jeden z zatrzymanych mężczyzn to mieszkaniec powiatu głogowskiego, a drugi jest z powiatu puławskiego.

Podejrzenia interweniujących dzielnicowych potwierdził w badaniu technik kryminalistyki, który stwierdził, że zabezpieczona substancja to pochodna amfetaminy. Dodatkowo okazało się po przeszukaniu, że starszy z mężczyzn, w portfelu miał jeszcze 11 foliowych woreczków z białym proszkiem. Były to porcje handlowe amfetaminy. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków i grozi im teraz do trzech lat więzienia.

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się