Dzieje sięGłogów

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Fotostopem przez świat zaprasza do wspólnego świętowania1 min na czytanie

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Fotostopem przez świat zaprasza do wspólnego świętowania

We wtorek (10.02.) o godz. 18 w Sali Rajców, odbędzie się już ósme spotkanie z okazji Dnia Kobiet, organizowane przez “Fotostopem przez świat”.

W tym roku tematem przewodnim będzie mundur, więc zaproszeni zostali przedstawiciele służb mundurowych: st. bryg. Piotr Durała z Państwowej Straży Pożarnej, nadleśniczy Adam Grzelczak z Nadleśnictwa, ppłk. Krzysztof Jaroszek z 4. Batalionu Inżynieryjnego, asp. Łukasz Szuwikowski z Policji oraz ppłk. Andrzej Zalewski z Zakładu Karnego.

Podczas wieczoru wystąpią uczniowie głogowskiej szkoły muzycznej, a mundurowych w krzyżowy ogień pytań weźmie Bartek Adamczak.

– Zabawa zapowiada się świetna, bo zaproszeni goście są wyjątkowi. Reprezentują wszystkie służby mundurowe. Ich praca jest odpowiedzialna i stresująca, ale są otwarci na ludzi, uśmiechnięci i potrafią oddzielić pracę zawodową od życia prywatnego. Wszystkich poznałam osobiście, są „silnymi facetami” zmagającymi się z trudnymi sprawami zawodowymi. Prywatnie to bardzo mili panowie, z którymi rozmowa to prawdziwa przyjemność. Mają wspaniałe pasje, o których mogą opowiadać godzinami – mówi Grażyna Sroczyńska, organizatorka.

Grażyna Sroczyńska na swoim Facebook-u będzie przybliżać sylwetki mundurowych. Już w tej chwili można przeczytać o komendancie Państwowej Straży Pożarnej i dowódcy 4. Batalionu Inżynieryjnego.
RED
fot. Grażyna Sroczyńska

Podziel się informacją ...
  • 49
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się