Artykuł InformacyjnyExtra

Elektryczna szczoteczka soniczna, która ładowana jest tylko raz w roku. Nie pożałujesz wyboru w 2022 roku5 min na czytanie

Elektryczna szczoteczka soniczna, która ładowana jest tylko raz w roku. Nie pożałujesz wyboru w 2022 roku

Czy w przypadku elektrycznych szczoteczek do zębów często napotykasz następujące trudności: szczoteczka do zębów nagle się wyczerpuje, gdy jesteś w połowie mycia zębów; Przygotowujesz się do naładowania szczoteczki do zębów, ale zapominasz, gdzie znajduje się ładowarka; Spieszysz się na samolot, ale zapominasz zabrać ze sobą ładowarkę… Podstawową przyczyną tych trudności jest krótka żywotność elektrycznych szczoteczek do zębów i konieczność częstego ładowania.

Jak możesz całkowicie rozwiązać problem krótkiej żywotności elektrycznej szczoteczki do zębów? Elektryczna szczoteczka soniczna Xiaomi Nandme NX-7000, która potrzebuje tylko jednego ładowania rocznie i może być używana przez 365 dni na jednym ładowaniu, pomaga łatwo rozwiązać problem. Promocja sprzedaży na koniec roku na platformie Yandex, oryginalna cena 49,99 USD, cena eventowa 36,49 USD z rabatem do 27%! Wpisanie kodu może również cieszyć się zniżką w wysokości 3 USD i darmowym opakowaniem elastycznej gładkiej nici dentystycznej w sztyfcie.

Ładujesz raz w roku, używasz przez 365 dni

NX-7000 posiada akumulator o pojemności 2600 mAh i jest wyposażony w opatentowaną technologię „silnika dźwiękowego centralnej osi”, która zmniejsza straty prądu roboczego silnika. Wystarczy go naładować raz w roku, więc nie martw się o utratę zasilania i wpływ na komfort szczotkowania podczas podróży służbowych, wakacji lub codziennego użytku. Ponadto port ładowania to USB-C, nawet jeśli nie można znaleźć ładowarki, nadal można ją naładować za pomocą kabla do ładowania smartfona, co jest bardzo wygodne.

15 trybów szczotkowania, spełnia różne potrzeby szczotkowania

W porównaniu z innymi elektrycznymi szczoteczkami do zębów w tym samym przedziale cenowym, NX-7000 ma więcej trybów szczotkowania, pięć trybów funkcjonalnych: delikatny, czysty, jasny biały, polerowanie i masaż oraz trzy regulowane siły: mocny, średni i słaby, łącznie 15 trybów szczotkowania tryby, które mogą zaspokoić różne potrzeby związane ze szczotkowaniem. Te same zębatki mają też różne moce, co jest bardzo przyjazne dla osób starszych, nastolatków czy użytkowników o wrażliwych zębach.

41000 razy/min wibracji o wysokiej częstotliwości, silne czyszczenie jamy ustnej

NX-7000 ma nie tylko długi zasięg i szeroką gamę trybów, ale ma również zdolność wydajnego wibrowania. Wyposażony w ulepszony silnik dźwiękowy lewitacji magnetycznej 4.0, częstotliwość wibracji wynosi nawet 41 000 razy na minutę. Wysoka częstotliwość i stabilne wibracje mogą dobrze usunąć płytkę nazębną ukrytą w szczelinie i tylnej części zębów, a także doprowadzić pastę do zębów w jamie ustnej do zmieszania z wodą, aby wytworzyć dużą liczbę małych bąbelków, aby oczyścić brud głęboko w szczelinie.

12 główek szczotek, nie musisz się martwić o zakup główek szczotek w ciągu 3 lat

Elektryczna szczoteczka soniczna NX-7000 jest wyposażona w 12 główek szczoteczki jednocześnie i może być używana nieprzerwanie przez 3 lata, wymieniając je co 3 miesiące zgodnie z zaleceniami dentysty. Oznacza to, że nie musisz martwić się o kupowanie oddzielnych główek szczoteczek w ciągu 3 lat, ale oszczędzasz na zakupie oddzielnych główek szczoteczek.

Uspokajająca obsługa posprzedażna

Maszyna oferuje również 3-letnią usługę bezpłatnej wymiany, która uspokaja, gdy pojawia się problem z jakością produktu bez konieczności odsyłania produktu, wystarczy nagrać film i przesłać go do obsługi klienta. Elektryczna szczoteczka soniczna Xiaomi Nandme NX7000 jest dostępna w dwóch kolorach, białym i niebieskim, zapewnia ludziom czystość i świeżość, prostotę bez utraty poczucia tekstury i obsługuje poziom wodoodporności IXP7, dzięki czemu można z niej korzystać z pewnością siebie. Taką wartość i wydajność doskonałej sonicznej szczoteczki elektrycznej można kupić za jedyne 33,49 USD.

Zobacz inne