Dzieje sięGłogów

Europejski Dzień bez Samochodu. Komunikacja miejska z tej okazji rozdaje pasażerom torby ze swoim logiem1 min na czytanie

Europejski Dzień bez Samochodu. Komunikacja miejska z tej okazji rozdaje pasażerom torby ze swoim logiem

To dobra okazja, żeby wybrać się do pracy na piechotę, rowerem albo autobusem, a samochód zostawić na parkingu lub w garażu. Tym bardziej, że dziś komunikację miejską mamy bezpłatną. Można jeździć cały dzień za darmo wszystkimi liniami.

Do zostawienia samochodu w na parkingu zachęca prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz, który opublikował na swoim FB zdjęcie, jak przyjechał do pracy na rowerze razem ze swoim zastępcą Piotrem Poznańskim. Prezydent zapewnił, że tak podróżuje do pracy każdego dnia.

Radoxim 5

Komunikacja Miejska rozdaje dziś na przystankach i w autobusach torby swoim pasażerom. Na torbach jest logo firmy, a okazją jest 25 – lecie firmy Komunikacja Miejska w Głogowie. Można więc ulżyć środowisku, nie produkować tyle spalin, a przy okazji zdobyć torbę na zakupy z pamiątkowym logiem. W autobusach na razie pasażerów jest umiarkowana liczba, choć na oko widać, że może trochę więcej niż zazwyczaj. Jeśli się wybierzecie, to pamiętajcie o maseczkach.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się