BIZNESFotoStarówkaSerceGłogowa

Fachowcy do waszej dyspozycji. Diament Nieruchomości i kredyty na Starym Mieście4 min na czytanie

Fachowcy do waszej dyspozycji. Diament Nieruchomości na Starym Mieście

Była wstęga, szampan i wielka radość, gdy w sobotę (10.10.) przy ulicy Balwierskiej otwierano nowe biuro nieruchomości na Starym Mieście – Diament Nieruchomości. Biuro nowe, ale tworzą je ludzie z pasją i wielkim doświadczeniem. Wśród nich ekspert finansowy Sara Grzegorska oraz doradca nieruchomości Monika Kaleta. Tutaj wszystko załatwisz w jednym miejscu. Okolica urocza, bo to przecież serce miasta.

Na rynku funkcjonują już od kilku tygodni, ale dopiero teraz była chwila na to, aby zrobić oficjalne otwarcie. – Pracy jest faktycznie sporo – nie ukrywa Monika Kaleta przebierając teczkami a w nich ogłoszenia o sprzedaży mieszkań, domów, działek. Chętnych do współpracy z nimi nie brakuje. Obsługą nieruchomości zajmuje się od pięciu lat. Ma bogaty bagaż doświadczeń. Przemawiać o tym może chociażby fakt, że była kierownikiem biura nieruchomości jednocześnie oddziałów w Głogowie, Lesznie i Zielonej Górze. Świadczą o tym wszystkie certyfikaty, które tam znajdziemy. To ważne, bo podejmując często decyzję na wiele lat – być może na całe życie – zaufanie jest najważniejsze. – Ludzie często się zastanawiają, sprawdzają, ale dla nas nie ma pytań bez odpowiedzi. Do każdego klienta należy mieć indywidualne podejście – zaznacza, by dodać, że ważna jest również ta pierwsza rozmowa, aby poznać oczekiwania klienta i odpowiednio mu pomóc. Zwraca uwagę na to, że każdy klient może być spokojny o tę transakcję, bo wszystkie są objęte ubezpieczeniem od czynności cywilno-prawnych. Doradcy są dostępni także w godzinach popołudniowych i weekendami.

Jednak, aby coś kupić, trzeba mieć na to też pieniądze. Jak mówią nam w biurze z gotówką w kieszeni bywa różnie, więc często trzeba sięgnąć po kredyt. Po poradę i pomoc można się udać do Sary Grzegorskiej także wtedy, kiedy chcemy zaciągnąć nie tylko kredyty hipoteczne, ale również gotówkowe, firmowe czy inwestycyjne. Jest niezależnym agentem i współpracuje także z tymi klientami, którzy już wcześniej na przykład pozyskali działkę budowlaną czy nieruchomość. Co ważne samo doradztwo jest bezpłatne. Za co chwalą sobie klienci? – A to, że unikają wszystkich formalności i wizyt w bankach – nie ukrywa. To dla nich ulga. Zadowolony klient z kolei, to powód do otwierania szampana w tym biurze. Na co dzień, do waszej dyspozycji są doświadczeni doradcy nieruchomości: Monika Kaleta, Monika Bernas i Marzena Nowak oraz eksperci finansowi: Sara Grzegorska i Arkadiusz Błach. Życzymy powodzenia!

DORADCA NIERUCHOMOŚCI
Monika Kaleta
tel. 697 – 411 – 206
email: monikakaleta@diament-nieruchomosci.pl

EKSPERT FINANSOWY
Sara Grzegorska
tel. 517 – 349 – 150
email: sara.grzegorska.kredyty@gmail.com

RED

Tu można wypięknieć jeszcze tego lata. Centrum Urody Justyna zadba o to.
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES