Artykuł InformacyjnyExtra

Fala Park w Wolsztynie – wypoczywaj komfortowo w najpiękniejszym mieście Wielkopolski!7 min na czytanie

Fala Park w Wolsztynie – wypoczywaj komfortowo w najpiękniejszym mieście Wielkopolski!

Oryginalne miejsce, będące częścią aktywnej i otwartej społeczności. Łączące autentyczne, lokalne doświadczenia, nowoczesne technologie, znakomitą kuchnię i serdeczną obsługę. Taki jest kompleks Fala Park w Wolsztynie, gdzie można nie tylko wypocząć, ale i skorzystać z szeregu aktywności. Siłownia, squash, a może zabieg kosmetyczny lub masaż? To tylko część propozycji kompleksu położonego w sercu najpiękniejszego miasta Wielkopolski.

– Życie jest za krótkie na przeciętność! – mówią właściciele kompleksu Fala Park, który ostatnio powiększył się o ekskluzywny Fala Park hotel. Zlokalizowany nad samym Jeziorem Wolsztyńskim, zaledwie 200 metrów od rynku i niecały kilometr od dworca kolejowego i autobusowego. Hotel liczy dziesięć nowoczesnych, stylowo urządzonych pokoi. W ofercie są zarówno pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, jak i czteroosobowe, a także apartament. Idealny na wymarzone wakacje dla całej rodziny, ale i oferujący anonimowość. Za sprawą specjalnego systemu rezerwacji poprzez stronę internetową (https://cloud.kwhotel.com/be/pl/1/8fb8a3bf-855a-462a-8b72-7bf9a936017f). Umożliwiającą dopełnienie wszelkich formalności bez konieczności kontaktowania się z recepcją, choć i taka opcja jest.

Hotel oferuje nie tylko noclegi w komfortowych warunkach. Dla gości przygotowano także bogatą ofertę cateringową, z różnymi rodzajami śniadań czy obiadami na życzenie. Do dyspozycji jest nie tylko restauracja, ale i pub, gdzie w weekendy serwowane są pomysłowe i autorskie smaki. To nowe miejsce spotkań, w którym można spędzić czas w towarzystwie lokalnych mieszkańców. I nie jedyne miejsce na relaks w kompleksie Fala Park.

Fala Park to też sport i aktywność fizyczna. Do dyspozycji gości jest nowoczesna siłownia wyposażona w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt. Zapewniający treningi na bardzo wysokim poziomie, jak również wsparcie trenerów. W obiekcie ulokowano także kort do squash, który cieszy się coraz większą popularnością. I pozwala solidnie się zmęczyć, spalić morze kalorii, a przy tym dać mnóstwo radości z rywalizacji. Podobnie jak tenis, do którego kort zlokalizowano na dachu obiektu, a nowoczesna, sztuczna nawierzchnia zajmuje blisko 700 metrów kwadratowych.

Jest też coś dla miłośników bowlingu. W Fala Park do dyspozycji gości są bowiem cztery tory wyposażone w najnowocześniejsze mechanizmy rozstawiania oraz możliwość uruchomienia trybu ułatwiającego grę dzieciom. A skoro mowa o nich, to z pewnością najmłodszych ucieszy małpi gaj, czyli duża sala zabaw ze specjalnie przygotowywanymi i pomysłowymi instalacjami, basenem z piłkami czy zjeżdżalniami. Ale i kącikiem małego rysownika. Dla rodzin, ale i samotnych amatorów pływania dostępne są też kajaki i rowerki wodne.

A co dla tych dbających o urodę?

Gabinet Fit-med w kompleksie Fala Park to miejsce, w którym od ponad 10 lat dba się o urodę, piękną skórę, sylwetkę i lepsze samopoczucie. Gabinet dysponuje ofertą zabiegową zarówno dla pań, jak i panów. Pracuje na ekskluzywnych markach kosmetycznych, ma zespół doświadczonych specjalistek z zakresu kosmetologii, modelowania sylwetki i masażu. A jeżeli o masażu mowa, to jego odmian jest co najmniej kilka. Od masażu świecą aromatyczną, poprzez masaż bambusami, aż po masaże ziołami i masaże twarzy.

A na koniec – kuchnia. Restauracja w Fala Park to jedna z najlepszych w Wolsztynie. To bogate menu, o które dbają najlepsi kucharze. To też możliwość organizacji wspaniałych, rodzinnych imprez okolicznościowych czy spotkań firmowych. Ale i możliwość zamówienia cateringu. Słowem – wszystko, czego oczekują najbardziej wymagający.

Kompleks Fala Park to wyjątkowe miejsce na mapie Wolsztyna i na mapie Wielkopolski. Miejsce, do którego przyjeżdżają turyści z całej Polski. Miejsce, które jest dla Ciebie. Dlatego zaplanuj swój przyjazd już dziś!

Fala Park
ul. Poznańska 1, Wolsztyn
recepcja@falapark.pl
tel. 68 346 21 40

Fala Park Hotel
ul. Poznańska 1, Wolsztyn
recepcja@falaparkhotel.pl
tel. 606 586 888

FIT-MED zabiegi kosmetyczne i masaże 
tel. 733 898 988

rezerwacje również na www.falaparkhotel.pl

Zobacz inne