Dzieje sięGłogów

Fekalia pod bankiem w centrum miasta. Jakie to obrzydliwe… Jak tak można!1 min na czytanie

Fekalia pod bankiem w centrum miasta. Jakie to obrzydliwe... Jak tak można!

Przed siedzibą banku Santander przy ul. Obrońców Pokoju kolejna niespodzianka… śmierdząca. Ktoś załatwił się tuż przed wejściem do budynku. Jak mówią pracownicy banku – nie po raz pierwszy. I podejrzewają o to bezdomnych, którzy gromadzą się w pobliskim parku.

– Robią to po złości – nie mają wątpliwości. Opowiadają, że jeszcze jakiś czas temu, nawet gdy bank był zamknięty, można było wejść na korytarz, aby skorzystać z bankomatu. – Ale bezdomni zaczęli tam przebywać i nocować – relacjonują.

Wtedy władze banku postanowiły coś z tym zrobić. – Niestety nie dało się pozbyć tego smrodu. Na dodatek zawsze zostawiali po sobie syf. Postanowiliśmy, żeby klienci banku wchodzili do środka używają specjalnej karty przy drzwiach – dodają.

To jednak się nie sprawdziło. Klienci zaczęli narzekać. Wówczas zamontowano w środku specjalny monitoring i czujkę. – Teraz, gdy ktoś przebywa w korytarzu dłużej, to na miejsce przyjeżdża patrol interwencyjny. Bezdomni są wypraszani – usłyszeliśmy.

Niby po problemie, bo bezdomnych pozbyto się z banku, ale ci nie dali o sobie zapomnieć. – Od tego momentu fundują nam właśnie takie niespodzianki… już po raz kolejny zrobili takie świństwo – załamują ręce. Na pomoc wzywali policję, ale na bezdomnych nie ma mocnych. Dziś (3.06.) rano znów trzeba było sprzątać fekalia spod drzwi. Smrodu nie udało się pozbyć. Klienci też byli w szoku. – Gorzej niż świnie – kwitowali.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się