BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Fuego Bar: Dowozimy jedzenie tutaj i poza miasto!2 min na czytanie

Fuego Bar: Dowozimy jedzenie tutaj i poza miasto!

Czasy są jakie są – trzeba sobie jakoś radzić. Lokale gastronomiczne zostały zamknięte dla klientów na cztery spusty, ale nie oznacza to, że trzeba rezygnować z dobrego jedzenia. Można zamówić coś na wynos lub na dowóz – tak jak we Fuego Bar ze Starego Miasta, gdzie dostępne jest całe menu. – Chętnie korzystacie z naszych usług, zapraszamy! – mówi nam Grzegorz Preussner.

– To dla nas, przedsiębiorców, nie jest łatwy czas – nie ukrywa właściciel Fuego Baru, bo właśnie bary i restauracje na pewno zostaną zamknięte do końca roku. Kto wie, czy nie dłużej. – Pomimo obostrzeń staramy się nadal działać i rozwijać. Mieliśmy nadzieję, że nasze nowe menu będziemy mogli wam zaserwować na talerzach, goszcząc was w lokalu. Nie poddajemy się jednak i prezentujemy nową kartę. Możecie naszych nowych kulinarnych pomysłów spróbować w domu – zwraca uwagę Grzegorz, który mówi, że mimo wszystko głogowianie ich nie zawodzą.

Wspierają – a to niezwykle cenne w tych czasach. Zwłaszcza, że Fuego wprowadziło dla klientów sporo udogodnień. To chociażby dowóz jedzenia do domu. Na terenie miasta kosztuje to zaledwie 5 zł, poza miastem 10 zł. Można też płacić kartą. Dlatego warto zadzwonić i skorzystać z ich usług, bo i czas oczekiwania nie jest długi. A co najważniejsze – to co zamówiliśmy – na pewno przyjedzie do nas ciepłe.

Do tego, aby wspierać się nawzajem, zachęca prezydent Rafael Rokaszewicz. – Takimi drobnymi gestami pomożemy naszym przedsiębiorcom. Oni bardzo tego potrzebują! Te wszystkie małe gesty stworzą ilość potrzebną, by głogowscy przedsiębiorcy mogli z nadzieją patrzeć w przyszłość. Wierzę, że im pomożecie – mówi.

Ta społeczna akcja trwa niemal od początku epidemii. I choć sytuacja w ostatnich miesiącach bywała różna, bo niektóre z branż mogły liczyć na choć chwilowe odmrożenie gospodarki, to wiele z nich nadal zmaga się z dużymi problemami. Swoją akcję #WspieramyLoklanychRestauratorów prowadzi również portal internetowy myGlogow.pl. Do akcji przyłączył się również Głos Głogowa.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES