Dzieje sięGłogów

Głogowianie wybiorą artystę na Dni Głogowa? W MOK-u zastanawiają się nad internetową sondą1 min na czytanie

Beata Kozidrak przyciągnęła wielotysięczny tłum. Jest elektryzującą artystką z.... pięknymi nogi 1

W ubiegłym roku głogowianie bawili pod sceną przy piosenkach Natalii Szroeder, Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, Sztywnych Pal Azji, Róż Europy, Chłopców z Placu Broni, Tomasza Lipińskiego i Ani Dąbrowskiej. A jak będzie w kolejnym roku? Rozmowy się rozpoczęły, choć na decyzje trzeba jeszcze poczekać. Najpierw radni muszą uchwalić budżet. – Szczegóły dotyczące Dni Głogowa zaczniemy poznawać w styczniu – zapowiada Bartek Adamczak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

W ośrodku zastanawiają się nad przeprowadzeniem sondy wśród mieszkańców, aby mogli wybrać choć jednego z artystów mającego pojawić się podczas miejskiej imprezy. – Najpierw zorientujemy się jakie zespoły są dostępne i jaka jest możliwość ich zakontraktowania w Głogowie. A potem niech głogowianie, internauci wybiorą ten, który chcieliby usłyszeć – proponuje.

Radoxim 3

Wiele wskazuje na to, że Dni Głogowa odbywać się będą nadal na Placu Festynowym. Co do firmy medialnej – tutaj pod znakiem zapytania. Ostatnim razem było to RMF MAX.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się