Dzieje sięGłogów

Głogowianie żegnają Asię. Wzruszające wpisy: Teraz będziesz aniołem stróżem1 min na czytanie

Głogowianie żegnają Asię. Wzruszające wpisy: Teraz będziesz aniołem stróżem

Nie żyje Joanna Konkel. Miała 46 lat. – Z przykrością informujemy, że dzisiaj w nocy odeszła od nas najwspanialsza osoba na świecie. Kochająca żona, babcia, mama –rodzina potwierdza tą tragiczną informację.

Życie Joanny Konkel zmieniło się w 2015 roku, kiedy lekarze zdiagnozowali u niej raka rdzenia kręgowego, takiego, który u nikogo dorosłego nie występuje. Wcześniej lekarze diagnozowali u niej przepuklinę, dyskopatię i serwowali przeciwbólowe terapie. Takiego raka nikt wtedy nie operował, więc dawali jej trzy tygodnie życia. Walczyła przez 6 lat z tą chorobą oraz z innymi. Przerzuty, trzy progresje, dwie operacje. Do tego doszedł guz mózgu. Głogowianie przez ten cały czas wspierali Joannę w walce z chorobą.

Teraz w internecie żegnają Asię. Można przeczytać naprawdę wzruszające wpisy m.in. “za szybko”, “wzór wojowniczki”, “Asiu, dzielnie walczyłaś i nieraz pokazałaś, że jesteś symbolem siły”, “Teraz będziesz aniołem stróżem dla całej swojej rodziny, która tak bardzo o Ciebie zabiegała, tak mocno się starała o powrót do Twojego zdrowia. Miej ich w opiece”, “Asiu byłaś bardzo dzielna i pokazałaś nam co to znaczy walka i siła. Już nie cierpisz, będę o Tobie zawsze pamiętać”, “Była symbolem silnej i walecznej kobiety” i wiele innych…
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się