Styl życia

Głogowianin śpiewa o dziewczynie, która ma… piżamę z kleksem. I to się podoba!1 min na czytanie

Śpiewa o dziewczynie, która ma... piżamę z kleksem. I to się podoba!

Zostać gwiazdą albo przynajmniej kimś znanym i lubianym, to marzenie Mateusza Kosa. Przy okazji przeżywa wspaniałą przygodę życia. Kto by nie chciał wystąpić w teledysku, który oglądają tysiące osób?

Mateusz Kos (25 l.), czyli Figlarz z Głogowa, nagrał już drugi teledysk disco polo. Śpiewa w nim o tym, że jego wybranka ma… piżamę z kleksem. Może banalne, ale nagranie po dwóch dniach na You Tube obejrzało aż 20 tysięcy osób.

-Uwielbiam to. Realizuję swoje marzenia – mówi nam Mateusz Kos, który pracuje w KGHM Metraco jako operator ładowarki. Ciężka praca, więc chyba normalne, że szuka odskoczni. – Moja przygoda zaczęła się od tego, że zebrałem się na odwagę i zadzwoniłem do menadżera. Opowiedziałem mu, że piszę piosenki. W głowie miałem mnóstwo pomysłów, Wysłałem mu moją piosenkę i spodobała mu się. Podpisał ze mną umowę – opowiada Mateusz Kos.

Mateusz Kos przyjął muzyczny pseudonim Figlarz. Wyszedł właśnie jego drugi teledysk. Piosenka nosi tytuł Kleks. Jak napisała „Muzyczna Polska”, w bardzo zabawnym klipie w stylu lat 80. wystąpił zawodowy aktor komediowy oraz znana w środowisku disco polo wokalistka Karolina Dziurdziewska pseudonim Dziurdzia. Całość jest utrzymana w komediowym tonie, a zdjęcia były kręcone we Wrocławiu, przed konsorcjum dwóch wielkich firm. To była zabawa!
RED

Zobacz inne

Więcej w Styl życia