Dzieje sięGłogów

Głogowianka walczy o udział w programie MasterChef. Liczy na Wasze głosy!2 min na czytanie

Głogowianka walczy o udział w programie MasterChef. Liczy na Wasze głosy!

Dla Patrycji Ziółkowskiej (33 l.) kuchnia to pasja i hobby. Uwielbia gotować swoim 15-letnim bliźniakom Klaudii i Kubie. A pomaga jej najmłodsze z rodzeństwa, bo ledwie 6 miesięczna Sofii. – Pamiętam, że moja przygoda z gotowaniem rozpoczęła się jeszcze w szkole podstawowej – opowiada pani Patrycja wracają pamięcią w tamte czasy.

– Nie było łatwo, bo byłam najstarszą z rodzeństwa. Pomagałam mamie, doradzała mi też babcia. Jednak warto podkreślić – nigdy nie było to dla mnie karą, a pewnym wyzwaniem, do którego podchodziłam z uśmiechem na twarzy – dodaje.

Od 9 lat mieszka w Holandii, gdzie wyjechała z mężem do pracy. – Za lepszym życiem. Mąż pracował tutaj trzy miesiące na budowie. Byliśmy młodym małżeństwem. Życie na odległość – on w Holandii, my w Polsce – nie miało sensu. Spakowałam się z dziećmi i pojechaliśmy za nim – wspomina głogowianka.

Pani Patrycja pracuje w administracji i księgowości, ale chętnie biuro zamieniłaby na restauracje. Swojej szansy szuka w programie MasterChef Polska. Właśnie trwa casting do tego telewizyjnego show. Tym razem online, więc nie miała problemów, aby wziąć w nim udział. – Od lat oglądam ten program w telewizji. Kiedyś dzieci powiedziały mi, że powinnam tam być, bo świetnie gotuję. Posłuchałam ich! – śmieje się.

I casting okazał się strzałem w dziesiątkę. Dostała się do ścisłego finału. Teraz od internautów zależy czy znajdzie się w gronie szczęśliwców, których wkrótce zobaczymy na ekranach telewizorów. – Mam nadzieję, że mi się uda. W ostatnim etapie castingu zadzwonił do mnie szef kuchni i reporterka z TVN-u. Gotowałam na żywo, na wizji. Przyrządziłam łososia po włosku – chwali. Jak zagłosować na panią Patrycję? TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się