Dzieje sięGłogów

Głogowska pizzeria dołącza do akcji #OtwieraMy! Zapowiada, że się otworzy dla klientów1 min na czytanie

Głogowska pizzeria dołącza do akcji #OtwieraMy! Zapowiada, że się otworzy dla klientów

Wraca normalność? Wedle rządowych zapowiedzi na pewno nie, bo taka branża jak gastronomia, ma zostać zamknięta dla klientów co najmniej do wiosny. Wydawać pizzę czy inne dania można tylko na wynos. Ale coraz głośnie jest o akcji #OtwieraMy. A o co chodzi? To bunt przedsiębiorców przeciwko decyzjom rządu. Niestety lockdown doprowadza przedsiębiorców do ruiny. Do akcji przyłączyła się pierwsza głogowska pizzeria, która zapowiada, że od soboty (16.01.) będzie czynna na starych zasadach. To “Trzy po trzy”.

“Niestety, nie jesteśmy w stanie dalej zgadzać się z decyzją rządu o zamknięciu lokali. Możliwości zakażenia się w lokalu jest naprawdę niewielka, a skutki jakie odczuwamy przez zamknięcie sali są naprawdę ogromne. W takiej sytuacji postanowiliśmy dołączyć do akcji #OtwieraMY i otworzyć nasz lokal dla Was”-czytamy na ich FB.

Informują jednocześnie, że w lokalu będą obowiązywać surowe przepisy. To m.in. maseczki, które oczywiście będzie można zdjąć przy stoliku.

Ponadto zachowanie odpowiednich odległości, korzystanie z płyny do dezynfekcji ustawionego przy wejściu. “Oczywiście, spodziewamy się wizyt policji. Prosimy o zachowanie spokoju i umożliwienie funkcjonariuszom wykonania swojej pracy.”.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się