Dzieje sięFotoGłogów

Głogowski Festiwal Gier Planszowych. Można fajnie spędzić wolny czas2 min na czytanie

Głogowski Festiwal Gier Planszowych. Można fajnie spędzić wolny czas 5

W Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczął się 3. Głogowski Festiwal Gier Planszowych “Wtomigraj”. Fajna sprawa na taką pogodę. Będą mistrzostwa Głogowa, ale może też przyjść każdy, aby pograć lub popatrzeć. – Zapraszamy – mówi Marcin Szatyński, organizator festiwalu i zapalony wielbiciel gier.

– Na niektóre gry mamy już pełen komplet, ale do innych można się dołączyć. Chłopaki wytłumaczą i pokażą – zapewnia. Festiwal gier planszowych potrwa dziś aż do 20. O godz. 14 będzie “Bingo dla seniora”, a potem finały mistrzostw Głogowa o puchar prezydenta w grę zręcznościową KLASK dla dzieci z głogowskich szkół. W niedzielę dalszy ciąg festiwalu od 10. Będzie turniej “Ograj prezydenta”, prezydent zapowiedział, że przyjdzie. Zobaczymy. Jeszcze można się zgłosić.

Radoxim 5

Przyjadą także goście z Wielkopolski i z Lubuskiego żeby zagrać w Terraformację Marsa. Jest mnóstwo nagród do zdobycia. Pogoda sprzyja, cały MOK jest dla graczy. Organizatorami festiwalu gier planszowych są stowarzyszenie Bastion Głogów, Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, MOK, Biblioteka Publiczna i stowarzyszenie Szansa.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się