Miss myGłogów 2020

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Miss myGlogow 2020!15 min na czytanie

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Miss myGlogow 2020! 29

Mamy już 10 finalistek do tytułu Miss myGlogow2020! Wskazaliście je Wy – internauci – czytelnicy portalu myglogow.pl. Jak można oddać głos? Najprościej poprzez kliknięcie ankiety, którą znajdziecie poniżej, choć oddany w taki sposób głos daje Waszej faworytce tylko jeden punkt. Dwa punkty daje jej kupon wycięty z gazety Głos Głogowa i dostarczony do redakcji, a aż trzy punkty SMS wysłany pod numer 7243 o odpowiedniej treści. Pamiętajcie, że SMS jest płatny – 2,46 zł każdy.

Tymczasem w niedzielę (23.08.) bulwar nadodrzański był jeszcze piękniejszy, bo właśnie w miniony weekend odbyła się tam profesjonalna sesja zdjęciowa. Wszystkim kandydatkom zrobiliśmy fotografie w podobnym klimacie. O makijaż, ubiór czy fryzury zadbały same. Autorem zdjęć jest Marta Wróblewska, która fotografią zajmuje się zawodowo od lat.

Teraz pozostało tylko głosowanie. Wyniki ogłosimy w połowie września, a jest o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów dla trzech najpiękniejszych (Miss, I Wicemiss i II Wicemiss) oraz głosujących to 9 tys. zł. Ponadto laureatki otrzymają szarfy, a najpiękniejsza koronę. Zapraszamy do zabawy! 

Jak zgłosowac za pomocą SMS-a? Trzeba wysłać SMS pod numer 7243 o treści napisanej DRUKOWANYMI LITERAMI:
AVR.MISS1 (głos oddany na kandydatkę numer 1: Magdalena Bednarczyk) ,
AVR.MISS2 (głos oddany na kandydatkę numer 2: Paulina Dawidowicz),
AVR.MISS3 (głos oddany na kandydatkę numer 3: Kasia Gut),
AVR.MISS4 (głos oddany na kandydatkę numer 4: Angelika Guzek),
AVR.MISS5 (głos oddany na kandydatkę numer 5: Anita Kujawiak),
AVR.MISS6 (głos oddany na kandydatkę numer 6: Justyna Kukła),
AVR.MISS7 (głos oddany na kandydatkę numer 7: Weronika Kula),
AVR.MISS8 (głos oddany na kandydatkę numer 8: Paulina Lisiecka),
AVR.MISS9 (głos oddany na kandydatkę numer 9: Klaudia Spiesz),
AVR.MISS10 (głos oddany na kandydatkę numer 10: Dominika Tuszyńska).

Nasze finalistki:

1. Magda Bednarczyk (21 l.)

Wolny czas spędza aktywnie – zwykle na siłowni. Zajmuje się także fotomodelingiem, pracuje i studiuje. W życiu najbardziej ceni przyjaciół i rodzinę. Mówi o sobie, że jest pracowita, otwarta i komunikatywna. Szczęśliwa jest, kiedy spełnia marzenia i jest wolna. Wiąże swoją przyszłość z fotomodelingiem. Chce też podróżować po świecie. 

Magda Bednarczyk

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

2. Paulina Dawidowicz (21 l.)

W przyszłości chce zostać panią prokurator, więc wolny czas poświęca przede wszystkim na naukę prawa, które studiuje. Ale lubi też czytać kryminały i uprawiać sporty ekstremalne. Nie zapomina również o rodzinie, której poświęca wolne chwile. Jest zaradna, troskliwa i empatyczna. Ma w sobie dużo samozaparcia i potrafi osiągać wyznaczone cele. Nie zapomina w tym wszystkim o innych ludziach. Każdego dnia uśmiecha się i przekazuje innym pozytywną energię. Wolność dla Pauliny to pozbycie się wszelkich przykrości, zaakceptowanie niedoskonałości i samozadowolenie. 

Paulina Dawidowicz

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

3. Katarzyna Gut (30 l.)

Kasia każdego dnia uśmiecha się do życia. Potrafi odnaleźć radość w codzienności. Stawia na zdrowie i rodzinę. Jej mocnymi stronami są: radość z życia, pewność siebie i to, że nigdy się nie poddaje. Szczęścia poszukuje w docenianiu tego, co się ma i oczywiście w miłości. Uważa, że najważniejsze jest robić w życiu to, co sprawia przyjemność. Marzy, żeby być szczęśliwą kobietą – taką, jaką jest do tej pory. Chce być sobą i z życzliwością podchodzić do drugiego człowieka.  

Kasia Gut

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

4. Angelika Guzek (23 l.) 

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Miss myGlogow 2020!

Angelika lubi w wolnym czasie rysować. Interesuje się także tańcem i muzyką. Często zajmuje się dziećmi, ma z nimi świetny kontakt. Nic dziwnego więc, że w życiu najbardziej ceni rodzinę, relacje z bliskimi oraz ze swoimi przyjaciółmi. Cieszy się, kiedy może z nimi przebywać. Poza tym, przy niej nie można się nudzić. Zapewnia, że jest kreatywna, ma poczucie humoru, a przy tym dużo empatii. Zaznacza, że zawsze trzeba być sobą, robić to, co się kocha i spędzać czas z ludźmi, na których nam zależy. Dlatego stara się podążać za głosem serca. Nie traci jednak głowy i zdrowego rozsądku, choć realizuje marzenia i żyje pełnią życia. Chciałaby, żeby jej bliscy byli zdrowi i szczęśliwi, a na świecie było mniej zła. 

Angelika Guzek

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

5. Anita Kujawiak (22 l.) 

Anita jeździ na rolkach, biega, spędza czas z bliskimi. Lubi odwiedzać dziadków i nie zapomina o przyjaciołach. Docenia ludzi, których ma blisko – na których zawsze może liczyć i od których otrzymuje ogromne wsparcie i miłość. Te relacje opiera przede wszystkim na wzajemnym szacunku. Zawsze dąży do realizacji wyznaczonego celu i jest osobą otwartą na nowe doświadczenia. Uważa, że jej mocną stroną jest też to, że potrafi przyznać się do popełnionego błędu. Szczęściem nazywa bycie z kimś, przy kim może być sobą. Marzy, żeby zdobyć tytuł Miss myGlogow 2020 i być szczęśliwym człowiekiem. 

Anita Kujawiak

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

6. Justyna Kukła (23 l.)

Justyna w wolnym czasie rozwija swoją pasję, którą jest taniec, przede wszystkim jazzowy. Jest licencjonowanym instruktorem tańca AMS, więc również uczy innych. Od 2016 r. jest prezesem Stowarzyszenia „Skuteczni Wolontariusze” i swój wolny czas poświęca też na organizowanie akcji charytatywnych. Lubi biegać i spotykać się z przyjaciółmi. W życiu najbardziej ceni szczerość i wolność, a także relacje międzyludzkie. Uważa, że przy wsparciu najbliższych i miłości można w życiu osiągnąć naprawdę wszystko. Jest zorganizowana, ambitna i pozytywnie nastawiona. Jest zdania, że warto jest dostrzegać drobne radości, które tworzą nasze szczęście. Wolność to dla niej życie bez ograniczeń czegokolwiek i kogokolwiek. Chce akceptować rzeczywistość taką, jaka jest i żyć z uśmiechem na ustach. Marzy o założeniu fundacji, żeby móc kontynuować ideę pomagania. Chciałaby także mieć szkołę tańca. Marzy o powrocie do Nowego Jorku w Boże Narodzenie, by zobaczyć choinkę na Rockefeller Center.

Justyna Kukła

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 27 sierpnia 2020

7. Weronika Kula (20 l.)

Wolny czas spędza jeżdżąc ze znajomymi na rolkach lub rowerze. Najbardziej w życiu ceni rodzinę i przyjaciół. Mówi o sobie, że jest asertywna, pracowita i odpowiedzialna. Szczęściem nazywa wewnętrzną siłę do spełniania marzeń, a wolnością jest dla niej życie bez przymusu, w zgodzie ze sobą. Nadal chce być szczęśliwym człowiekiem. To jej marzenie. 

Weronika Kula

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

8. Paulina Lisiecka (24 l.)

Paulina aktywnie spędza wolny czas. Podróżuje, spaceruje, spotyka się z rodziną i przyjaciółmi. Najważniejsza w jej życiu jest rodzina, zdrowie, miłość, szacunek do drugiego człowieka, rozwój, uznanie, akceptacja. Za swoje mocne strony uważa to, że lubi i potrafi pomagać innym, swoją prawdomówność i to, że zawsze stara się dotrzymywać danego słowa. Za największe szczęście w życiu uznaje bycie z osobą, którą się kocha, wspiera i pomaga w robieniu tego, co dobre, mądre i piękne. Wolność, według Pauliny, to możliwość mówienia tego, co się myśli, czuje i w co się wierzy. Synonimem wolności jest dla niej również podróżowanie, rozwijanie pasji, hobby, zainteresowań. Chce mieć własną rodzinę i żyć w zdrowiu, szczęściu, uznaniu, szacunku i  dobrobycie. 

Paulina Lisiecka

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

9. Klaudia Spiesz (22 l.) 

Klaudia uwielbia słuchać muzyki, jeździć na rowerze i grać w siatkówkę ze znajomymi. Uprawianie sportu uznaje za jedną ze swoich mocnych stron. Ale najbardziej ceni w życiu rodzinę, na której może polegać, choć bardzo lubi też nawiązywać nowe znajomości. Jest otwarta i pomocna dla innych. Wolnością określa bycie niezależną i odważną, by nie bać się nowych przygód. W życiu marzy o osiągnięciu osobistego sukcesu. 

Klaudia Spiesz

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020

10. Dominika Tuszyńska (26 l.) 

Dominika chętnie czyta książki, uwielbia fantastykę. Ale również tańczy w Cheerleaders Głogów i śpiewa – gdzie i kiedy tylko się da. Zresztą dysponowanie wolnym czasem jest dla niej bardzo ważne. Stara się go poświęcać rodzinie. Ceni miłość i zdrowie, bo uważa, że bez tego nic nie cieszy. Jest odważna, kreatywna i komunikatywna. Szczęśliwa jest wtedy, gdy nie ma żadnych zmartwień i problemów. Chce żyć bez ograniczeń. Marzy o własnym domu, rodzinie i starości w miłości.

Dominika Tuszyńska

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 26 sierpnia 2020


Zobacz inne