Sport

Gol wychowanka w doliczonym czasie gry! Chrobry pokonał Arkę!1 min na czytanie

Gol wychowanka w doliczonym czasie gry! Chrobry pokonał Arkę!

Co to były za emocje! Na początek 11. kolejki Fortuny 1 Ligi starcie pomiędzy Arką Gdynia a Chrobrym Głogów. W poprzednim sezonie pomarańczowo-czarni mieli patent na Arkę – wygrali trzy mecze. I dziś również przedłużyli serię zwycięstw z tym rywalem (16.09.).

Choć zaczęło się od prowadzenia gospodarzy – w 29. minucie wyrównał jednak Mateusz Machaj. W drugiej połowie znów strzelała Arka. Prowadziła już 3:1, ale wtedy głogowianie zaczęli gonić wynik. Po dwóch bramkach Sebastiana Stebleckiego było 3:3. W doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa zdobył Miłosz Jóźwiak. Chrobry ma na koncie więc 17 punktów i do wicelidera – na ten moment – Arki Gdynia traci 3 punkty.

Radoxim 5

Chrobry: Dybowski – Kuzdra, Bougaidis, Michalec (68 Steblecki), Bogusz (68 Hanc), Kusztal, Mandrysz, Kolenc (56 Mucha), Kusztal (56 Górski), Machaj (90 Jóźwiak), Bochnak, Wolsztyński.