FotoSport

Gwardia Białołęka przegrała u siebie z Zametem Przemków jedną bramką. Na trybunach tłumy7 min na czytanie

Gwardia Białołęka przegrała u siebie z Zametem Przemków jedną bramką. Na trybunach tłumy 1

Po wygranej w Serbach kibice Gwardii Białołęka liczyli na kolejny komplet punktów. Dla nich był to ważny mecz – pierwszy przed własną publicznością w klasie okręgowej. Jednak już po 17 minutach wygrywał Zamet Przemków. Na listę strzelców wpisał się Adam Depta.

Zamet podwyższył prowadzenie tuż po zmianie stron – w 48. minucie na 0:2 trafił Patryk Kraska. Chwilę później nadzieje na odrobienie start dał Damian Karcz, ale ostatecznie skończyło się na porażce Gwardii 1:2.