Artykuł InformacyjnyExtra

Hecht specjalista ogrodnictwa już w Głogowie3 min na czytanie

Hecht specjalista ogrodnictwa już w Głogowie

Specjalistyczna firma ogrodnicza Hecht otwiera w Głogowie nowy sklep, w dawnym Polo na osiedlu Kopernik. Jest tu sprzęt spalinowy i elektryczny do ogrodu i do domu. Pilarki, kosiarki i inne narzędzia ogrodowe, elektronarzędzia, drobny sprzęt budowlany, a także quady i inne pojazdy elektryczne i spalinowe dla dzieci i dla dorosłych.

Hecht zaprasza już w sobotę (9.04.) od godz. 9 na otwarcie nowego sklepu. Dla pierwszych klientów ma niespodzianki – 30 pilarek w wyjątkowej cenie 99 zł oraz wiele innych towarów w promocji, choćby sekator za 99 zł czy hulajnoga elektryczna za 899 zł. Poza tym kosy, glebogryzarki, grille, betoniarki, pompy, piły tarczowe, sekatory elektryczne i narzędzia do zabawy dla dzieci. Ponad 30 lat na rynku, a w Głogowie właśnie otwiera swój 13 sklep w Polsce. To ma być szczęśliwa trzynastka.

– Mamy bardzo duży wybór sprzętu dobrej jakości w relatywnie niskich cenach. Naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – nie zostawiamy naszych klientów ze sprzętem także po zakończeniu gwarancji – zapewnia kierownik sklepu Szymon Rożek. Na powierzchni ok. 600 mkw – tam gdzie kiedyś był duży sklep spożywczy, faktycznie znajduje się wiele urządzeń, maszyn i drobny sprzęt elektryczyny przydatny zarówno w ogrodzie, jak i w domu czy do drobnych napraw i hobbystycznych zajęć budowlanych. – Mamy największy wybór. Stawiamy właśnie na sprzęt ogrodniczy i dla domu oraz narzędzia budowlane do użytku domowego – zachwala kierownik. Firma Hecht jest największym sprzedawcą techniki ogrodowej w Europie Środkowej i jednym z największych sprzedawców pojazdów elektrycznych i spalinowych.

Sklep w Głogowie ma także duży wybór takich pojazdów – od hulajnóg elektrycznych, rowerów po skutery i quady. – Wybrane quady i skutery posiadają homologację, można je zarejestrować oraz poruszać się nimi w ruchu ulicznym – zapewnia Szymon Rożek. Na otwarcie sklepu w Głogowie przyjechał szef sieci detalicznej w Polsce Kamil Neuwirth. – Jako grupa mamy duże plany rozwojowe dotyczące Polski. Chcemy tu w najbliższym czasie inwestować i zwiększyć liczbę sklepów w ciągu trzech lat dwukrotnie – zapowiedział. Nowy sklep Hecht – specjalista ogrodnictwa znajduje się w pawilonie przy ul. Perseusza 1 (dawne Polo). Otwarcie w sobotę o godz. 9, ale sklep będzie czynny od godz. 8 do 20.

Zobacz inne