Styl życia

Hej impreza! Łukasz to wodzirej z klasą, który każdą zabawę zorganizuje na najwyższym poziomie3 min na czytanie

Hej impreza! Łukasz to wodzirej z klasą, który każdą zabawę zorganizuje na najwyższym poziomie

– Tak mi w duszy gra! – cieszy się Łukasz Łuszczewski (24 l.). I faktycznie gra, gra i gra – oczywiście muzyka taneczna, bo jest DJ-em weselno-eventowym. Za konsolą zasiada od trzech lat, choć muzyką interesuje się niemal od zawsze. Gwarantuje profesjonalną obsługę każdej imprezy, od małej do dużej – nawet takiej do 250 osób. I chętnych do skorzystania z jego usług nie brakuje. Nie dość, że dobrze gra, to też świetny z niego wodzirej, bo potrafi porwać do zabawy tłumy. A uśmiech nie znika z jego twarzy. – Jestem do waszej dyspozycji, bo to co robię, to dla mnie pasja. I zawsze do swoich obowiązków podchodzę z pełnym zaangażowaniem – gwarantuje.

Imprez jest sporo, bo to wesela, studniówki, urodziny. – Oprócz oprawy muzycznej dbam o odpowiednią narrację całej uroczystości. Inicjuję różnego rodzaju zabawy taneczne, przeprowadzam gry i konkursy animacyjne przygotowane ze smakiem i bez wstydu, które chętnie wam przedstawię i wspólnie je ustalimy – zapewnia Łukasz Łuszczewski, który ma w tym naprawdę spore doświadczenie.

Hej impreza! Łukasz to wodzirej z klasą, który każdą zabawę zorganizuje na najwyższym poziomie 2
Łukasz Łuszczewski
DJ Weselno/Eventowy
tel. 695 108 463
email: vdvevent@gmail.com

Opowiada, że często dla przykładu pary młode, w trakcie pierwszych rozmów, martwią się o podejście weselników, kapel czy DJ-ów. – Gdzieś tam słyszeli złe opinie, że ci upijają się, nie dbają o jakość sprzętu, o porządek na stanowisku i w rozwoju zatrzymali się z jakieś 20 lat temu. U mnie wygląda to zupełnie inaczej. Szczególną uwagę przykładam do jakości sprzętu oraz estetyki mojego stanowiska pracy. Jestem osobą, która dba o najmniejszy szczegół, a wszystko po to, aby stworzyć odpowiedni klimat. Na bieżąco śledzę branże weselną i podążam za jej trendami – dodaje.

Łukasz Łuszczewski
DJ Weselno/Eventowy
tel. 695 108 463
email: vdvevent@gmail.com

I co ważne nie nastawia się na jeden muzyczny kierunek. – Niekiedy słyszałem, że DJ nie chce grać disco-polo, bo to obciach, bo nie lubi, bo… coś tam. Miksuję muzykę najlepszą do tańca. Zawsze i odpowiednio zróżnicowanym i wymieszanym stylu. Tak, aby każdy odnalazł się na parkiecie. Są to m.in. hity sprzed lat, polskie jak i zagraniczne przeboje. Hity na czasie, disco-polo, weselne, biesiadne. Pojawia się oczywiście też muzyka rozrywkowa – deklaruje DJ.

Hej impreza! Łukasz to wodzirej z klasą, który każdą zabawę zorganizuje na najwyższym poziomie 1
Łukasz Łuszczewski
DJ Weselno/Eventowy
tel. 695 108 463
email: vdvevent@gmail.com

Imprezy okolicznościowe przygotowuje zawsze kompleksowo. Zapewnia nie tylko nagłośnienie i oświetlenie, ale również chociażby ciężki dym do tańca w chmurach, bańki mydlane, fontanny iskier, szpaler z fontann na wjazd tortu weselnego, napis LOVE, aparat instax do zdjęć natychmiastowych i wiele innych gadżetów, które spowodują, że wasza impreza pozostanie w pamięci wszystkim naprawdę na długo. Już dziś zarezerwuj imprezę z Łukaszem Łuszczewskim – warto! Zajrzyj na jego Facebooka: TUTAJ.

Łukasz Łuszczewski
DJ Weselno/Eventowy
tel. 695 108 463
email: vdvevent@gmail.com

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Styl życia