Artykuł Informacyjny

Inwestycja w gadżety reklamowe – czy warto?2 min na czytanie

Inwestycja w gadżety reklamowe – czy warto?

Mimo że obecne działania reklamowe w głównej mierze skupiają się na  Internecie, to uważamy, że nie należy zapominać o marketingu fizycznym, który dalej potrafi zapewnić satysfakcjonujące efekty. Jeżeli Twoi klienci decydują się na uczestnictwo w targach branżowych, to inwestycja w gadżety reklamowe może okazać się swoistym strzałem w dziesiątkę! Uczestnicy eventu z całą pewnością chętnie przyjmą funkcjonalny upominek, który będą mogli wykorzystywać w swoim codziennym życiu. Warto podkreślić, że inwestycja w takie akcesoria jest stosunkowo niewielka, więc trzeba nadmiernie się przejmować nadmiernym naruszeniem budżetu firmy!

Jesienne gadżety reklamowe – jakie będą najlepsze?

W trakcie jesieni dni stają się coraz krótsze, a temperatura panująca na zewnątrz zaczyna powoli spadać. Z tego właśnie powodu warto odpowiednio przemyśleć to, jakie gadżety reklamowe będzie wręczać Twój klient przyszłym kontrahentom podczas tej pory roku. Według nas doskonałym  wyborem mogą okazać się smycze odblaskowe reklamowe, które nie dość, że gwarantują nieocenioną wręcz funkcjonalność, to również podwyższą bezpieczeństwo na drodze. W trakcie wieczornych i nocnych spacerów nasza widoczność na chodniku jest ograniczona, zwłaszcza że odzież rzadko kiedy wyposażona jest w elementy odblaskowe. Smycze odblaskowe doskonale rozwiążą ten problem, zwłaszcza jeżeli będą wykonane przez profesjonalnego producenta!

Niektóre osoby mimo jesiennej aury kontynuują swoje plany treningowe. Jeżeli wśród Twoich klientów znajdują się sklepy z artykułami sportowymi, to warto zaproponować inwestycję w reklamowe opaski na głowę, które będą świetnym bezpłatnym dodatkiem do zakupów. Kupujący z całą pewnością docenią fakt otrzymania funkcjonalnego produktu, przez co znacznie przychylniej spojrzą na marki współpracujących z Twoją agencją firm. 

Możliwości można wskazać naprawdę wiele, jeżeli jednak poszukujesz dodatkowych inspiracji, to zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Ted Gifted. To zaufany producent cieszący się rosnącą renomą na rynku międzynarodowym!

Zaufaj ofercie specjalistów!

Wszystkie gadżety reklamowe od Ted Gifted zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Grafiki zostają naniesione na całą powierzchnię materiału za pomocą druku sublimacyjnego, charakteryzującego się nieocenionym wręcz odwzorowaniem barw, ale i również wysoką rozdzielczością samej grafiki. W kadrze Ted Gifted pracują specjaliści, którzy zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół w trakcie procesu produkcyjnego. Skontaktuj się z tamtejszą obsługą klienta, w celu uzgodnienia dokładnych warunków współpracy.

Zobacz inne