Ivan Djurdjevic: mecz z Odrą będzie tym o wszystko

07:47, 15.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:47, 15.09.2019

Chrobry Głogów znów przegrał w Fortunie 1. Lidze. Głogowianie ulegli na wyjeździe GKS-owi Jastrzębie 1:0. Bramkę stracili tuż przed końcem tego meczu. - Uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz, zwłaszcza drugą połowę, ale wyjeżdżamy stąd bez punktów - ocenia trener Ivan Djurdjevic. - Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, z początkiem dla GKS-u, późniejszymi dwudziestoma minutami dla nas i końcówce, którą zdominowali rywale. Za to cała druga połowa była pod nasze dyktando - dodaje.

Trener wyjaśnia, że po przegranej nie obyło się bez męskiej rozmowy. -Powiedziałem chłopakom, że z bardzo trudnych momentów trzeba wyjść. Teraz jest taki moment, kiedy jest bardzo trudno i trzeba znaleźć siły, aby wstać i odwrócić losy. Jesteśmy mocno wkurzeni. Spotkaliśmy się z kibicami. Wytłumaczyliśmy, że nam zależy, że chcemy, ale pewne rzeczy nie wychodzą. Pracujemy, bo przed nami mecz z Odrą - o wszystko - sugeruje.

Chrobry do tej pory zdobył tylko 4 punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, czyli w strefie spadkowej.