Sport

Ivan Djurdjevic: Mogę być dumny z pracy w takim klubie i z taką drużyną1 min na czytanie

Ivan Djurdjevic: Lech wykorzystał swoją przewagę fizyczną

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali na wyjeździe Wartę Poznań (30.06.). Strzelili dwie bramki, których autorami byli Robert Mandrysz i Mikołaj Lebedyński. Stracili jedną. I warto podkreśli, że przecież Warta to zespół walczący o awans do Ekstraklasy. Ten mecz podsumował trener Ivan Djurdjevic.

Ivan Djurdjevic

Wiedzieliśmy, że dziś będzie bardzo trudny mecz. Graliśmy z zespołem mającym aspiracje na walkę o dwa pierwsze miejsca i jest tego bardzo blisko. To dobrze grający rywal, bardzo doświadczony i wyrachowany. Uważam, że zagraliśmy jeden z lepszych meczów jeśli chodzi o organizację w defensywie. Wiedzieliśmy, jakie są mocne punkty Warty i mocno ją pressowaliśmy.

Głogowianie mają obecnie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Walka o utrzymanie będzie pasjonująca. W tabeli jest ogromny ścisk.

Ivan Djurdjevic:

Ta wygrana w naszej walce jest bardzo ważna. Od wiosny zespół pokazuje bardzo dobrą formę i organizację. Mogę być dumny z pracy w takim klubie i z taką drużyną. Nie tylko ze względu na zawodników, lecz też innych ludzi. W trudnych momentach widać, jacy oni są i jakie to są charaktery. To dla mnie przyjemność móc z nimi pracować. Trzy punkty mogą dać nam lekki oddech, ale wiadomo, jaka jest nasza droga i walka. Ten sezon jest bardzo trudny, jednak też pod wieloma względami wyjątkowy i chcemy, żeby dobrze się skończył. 

RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport