Dzieje sięGłogów

Jarosław Trawiński: Chcę utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym2 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 399

Była godz. 7.30, kiedy Jarosław Trawiński pojawił się w Chrobrym Głogów S.A. Oficjalnie od dziś rozpoczyna pracę na stanowisku prezesa spółki. Zastąpił Emilię Szajowską.

Kalendarz wypełniony ma po brzegi – od spotkania do spotkania. – Z rana mam spotkanie z przewodniczącym rady nadzorczej i prezes Emilią Szajowską. A potem jeszcze dużo pracy związanej z tym, co dzieje się wokół drużyny piłkarskiej. Jesteśmy chwilę przed sezonem, jeszcze kilka rzeczy jest do dopięcia. To zamieszanie związane ze zmianą w zarządzie pewnie miało jakiś wpływ na to, ale będziemy szybko działać, żeby być gotowi na czas – mówi.

Nowy prezes często bywał na trybunach Chrobrego, widział z bliska poczynania drużyny. Na razie o żadnych ewentualnych zmianach w klubie nie wypowiada się. – Klub znam z zewnątrz. Nie będą publicznie oceniał ludzi, ale to co widziałem było zachęcające, dlatego przyjąłem ofertę od prezydenta – dodaje.

W sobotę (29.06.) prezes był na sparingu Chrobrego Głogów z Widzewem Łódź – przegranym 3:2. – Na pewno potrzebujemy jeszcze kilku zawodników. Rozmawialiśmy z trenerem na ten temat. Myślę, że w tym tygodniu podamy już takie informacje – informuje Trawiński, który przed sobą stawia konkretne cele.

– Moim celem jest utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Zawodowym celem, po rozmowach z prezydentem, jest stabilna gra Chrobrego w 1.lidze i temu będzie wszystko podporządkowane. Głogów jest jednym z dziesiątek, jak nie setek miast, które mają piękne obiekty sportowe, piękny basen. To, co wyróżnia Głogów na tle tych innych miast, to klub właśnie w 1.lidze, który będziemy cały czas wspierać – nie ukrywa prezes.

W klubie rozważają modernizację sportowej infrastruktury. Najważniejszy będzie montaż podgrzewanej murawy. – Nie mamy wyjścia i musimy zrobić podgrzewaną murawę, bo takie są wymogi. A co dalej? Zobaczymy – kończy.

Chrobry Głogów staje u progu nowego sezonu, ten rozpoczyna się pod koniec miesiąca. Na testach w drużynie znajduje się kilku piłkarzy. Lada moment kontrakty z nimi mogą zostać podpisane.
MK

Podziel się informacją ...
  • 53
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się