Dzieje się

Jarosław Trawiński nowym prezesem Chrobrego Głogów S.A.1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 381

Jak zapowiadaliśmy już przed kilkoma tygodniami Jarosław Trawiński został nowym prezesem Chrobrego Głogów S.A. Dziś powołała go na to stanowisko Rada Nadzorcza.

Jarosław Trawiński z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, skończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, posiada uprawnienia do zasiadania w zarządach i radach nadzorczych spółek wydane przez Ministra Skarbu Państwa.  Uczestniczył w wielu seminariach, konferencjach i szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. EY Academy of Business.

Od 1999 r. jest związany z głogowską Famabą (obecnie E-Towers Famaba S.A.), gdzie m.in. kierował działem HR, następnie był dyrektorem administracyjnym, prokurentem, a ostatnio doradcą zarządu. Jarosław Trawiński jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej PWiK w Głogowie.

Ze sportem związany od najmłodszych lat, absolwent klasy o profilu lekkoatletycznym w II LO we Wrocławiu, medalista ogólnopolskiej spartakiady młodzieży, mistrzostw polski młodzików, do dziś regularnie biega rekreacyjnie. Czas wolny spędza z rodziną, głównie na szlakach górskich oraz kibicując ulubionym klubom sportowym.Jarosław Trawiński, 46 lat, żonaty, troje dzieci, w Głogowie od 1998 r. Nowy prezes rozpocznie pracę w spółce 1 lipca. opr. RED


O zmianach w Chrobrym Głogów S.A. pisaliśmy: TUTAJ.


fot. UM Głogów

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się