Dzieje sięGłogów

Jarosław Trawiński zrezygnował. Będzie nowy prezes w Chrobrym Głogów1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 399

Jarosław Trawiński pracę w Chrobrym Głogów rozpoczął z początkiem lipca 2019 roku. Na stanowisku prezesa zastąpił Emilię Szajowską. Teraz rezygnuje. – Złożyłem rezygnację – potwierdza Trawiński.


– Informuję, że z powodów osobistych, związanych z planami zawodowymi, złożyłem rezygnację z funkcji prezesa zarządu Chrobry Głogów S.A. Obowiązki prezesa będę pełnił do czasu powołania nowego prezesa, zgodnie z obowiązującą procedurą – dodaje.

Jarosław Trawiński z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, skończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, posiada uprawnienia do zasiadania w zarządach i radach nadzorczych spółek wydane przez Ministra Skarbu Państwa.  Uczestniczył w wielu seminariach, konferencjach i szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. EY Academy of Business.

Ze sportem związany od najmłodszych lat, absolwent klasy o profilu lekkoatletycznym w II LO we Wrocławiu, medalista ogólnopolskiej spartakiady młodzieży, mistrzostw polski młodzików.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się