Dzieje sięGłogów

Jasełka dla seniorów3 min na czytanie

Jasełka dla seniorów 1

Uczniowie z klasy 2a i 3a ze szkoły prywatnej Aslan już dziś (21.12.) mieli okazję doświadczyć magicznych chwil, które stanowią nieodłączną część zbliżających się świąt…  świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z wychowawczyniami odwiedziły Dom Seniora nad Strumykiem w Głogowie i przedstawiły tam inscenizację jasełkową.

Program jasełek obfitował w scenki teatralne, zarówno pełne powagi jak i humoru, taniec oraz przepiękny śpiew. Młodzi artyści spotkali się z ciepłym przyjęciem zarówno przez seniorów jak i pracowników domu. Swoim występem sprawili bardzo dużo radości, u wielu wywołali wzruszenie.

Seniorzy zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi, widzowie zaś podziękowali najmłodszym gromkimi brawami, workiem cukierków oraz drobnymi upominkami.

Spotkanie to było dla dzieci prawdziwą lekcją, która uczy szacunku i życzliwości do drugiego człowieka, szczególnie do osób starszych. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzieci do występu.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się