Dzieje sięmy:KotlaRegion

Jasełka na Dzień Babci i Dziadka [Zdjęcia]6 min na czytanie

Jasełka na Dzień Babci i Dziadka [Zdjęcia] 24

Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z Chociemyśli odbyło się dzisiaj (24.01) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem wystąpiły przed liczną publicznością. W pięknych strojach i niezwykłej scenografii przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami.

Niezwykły spektakl obejrzeli zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik, Przewodnicząca Rady Halina Przybylska, Dyrektor ZSP w Kotli Halina Ignacik i Wicedyrektor ZSP w Kotli Dorota Danielewicz, Dyrektor GOKiS Iwona Adamczak, Dyrektor GOPS Dorota Młodecka, Kierownik GOZ w Kotli Małgorzata Madera oraz ks. Andrzej Skoczylas. Na koniec dzieci zaśpiewały swoim kochanym dziadkom i babciom piosenkę i obdarowali ich własnoręcznie zrobionymi prezentami. W nagrodę za wspaniały występ dzieci otrzymały słodkości.

-„Dziękuję opiekunom oraz dzieciom za piękny występ. Gratuluję dziadkom i babciom tak wspaniałych wnuków”- mówiła zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.

źródło: UG Kotla

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się