Dzieje sięGłogów

Jechał naćpany i miał przy sobie narkotyki. Dzielnicowi z Grębocic w akcji1 min na czytanie

Jechał naćpany i miał przy sobie narkotyki. Dzielnicowi z Grębocic w akcji

Do aresztu na trzy miesiące poszedł 35 – latek, którego policjanci zatrzymali, jak przejeżdżał przez Czerńczyce w gminie Grębocice kompletnie naćpany, a do tego na wierzchu w samochodzie wiózł narkotyki.

To jest kolejny sukces dzielnicowych z Grębocic. Tym razem zatrzymali auto w Czerńczycy. Gdy pełnili tam służbę po prostu przejeżdżał koło nich transportowy volkswagen, a kierowca, gdy zobaczył radiowóz, zaczął wykonywać tak dziwne manewry, że go zatrzymali. Na dodatek już na początku kontroli uwagi policjantów nie uszło, że na wierzchu w samochodzie leży słoik z białym proszkiem, a gdy zapytali co tam jest, kierowca odpowiedział, że… amfetamina.

Później okazało się, że to było ok. 1600 porcji handlowych tego narkotyku, a kierowca sam był pod jego wpływem. Badanie alkotestem wykazało obecność amfetaminy i metamfetaminy. Efekt jest taki, że 35 – latek z powiatu głogowskiego otrzymał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości narkotyków, i grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Na poczet przyszłej kary funkcjonariusze zabezpieczyli 1 tys. 870 zł, które miał przy sobie przy zatrzymaniu. – Listę przewinień może jeszcze uzupełnić zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających – informuje oficer prasowy policji w Polkowicach Przemysław Rybikowski.

Prokuratura Rejonowa w Głogowie wystąpiła do sądu o aresztowanie tego mężczyzny na trzy miesiące. Sąd się do tego przychylił i 35 – latek już siedzi w areszcie.
RED

Podziel się informacją ...
  • 156
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się