Dzieje sięFotoGłogów

Jechał S3 pod prąd, zginęły dwie osoby. Trzecia walczy o życie2 min na czytanie

Jechał S3 pod prąd, zginęły dwie osoby. Trzecia walczy o życie 2

Wypadek na S3. Do tej tragedii doszło dziś (18.02.) po godz. 16 na odcinku Polkowice-Głogów. Na wysokości Potoczka zderzyły się dwa samochody – honda i toyota.

– To było prawdopodobnie czołowe zderzenie, muszą to potwierdzić biegli – relacjonuje Tomasz Michalski, oficer prasowy PSP w Głogowie. Z naszych informacji wynika, że renault jechało pod prąd. – Samochodami podróżowały trzy osoby. Na miejsce wypadku zadysponowano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lekarz będący na miejscu najpierw stwierdził zgon jednej z osób. Następnie przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowano z drugiego wraku kolejną osobę. Niestety jej również nie udało się uratować. Jednocześnie trwały działania, aby wydostać trzecią z poszkodowanych osób – została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Była przytomna– dodaje oficer.

Trzecia z poszkodowanych osób została zabrana śmigłowcem do szpitala. Na miejscu pracują policyjni biegli, jest też prokurator. Droga w kierunku Zielonej Góry będzie zablokowana przez dłuższy czas. Wyznaczono objazdy.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się