Sport

Jedenasty sezon Michała Ilkowa-Gołąba1 min na czytanie

Jedenasty sezon Michała Ilkowa-Gołąba

Michał Ilków-Gołąb przedłużył wygasający z Chrobrym Głogów kontrakt o kolejny rok. Obrońcę zobaczymy więc w pomarańczowo-czarnych barwach już w jedenastym sezonie. 

Michał Ilków-Gołąb, obok Michała Michalca, jest najdłużej grającym w Chrobrym piłkarzem. Do zespołu dołączył na początku 2013 roku i od tamtego momentu rozegrał 260 spotkań, w których zdobył 39 goli. W ostatnim, zakończonym udziałem w barażach o awans do Ekstraklasy sezonie, na boisko wychodził 28-krotnie. – Z klubem jestem związany emocjonalnie. Każdy kolejny sezon stawia przed nami nowe wyzwania. Taki był ostatni, a wierzę, że kolejny również może przynieść kibicom dużo emocji. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło mnie w tym zabraknąć, dlatego cieszę się, że klub mi ufa. Pełen nadziei chcę przystąpić do tych kolejnych wyzwań – powiedział Michał Ilków-Gołąb. 

Radoxim 5

– W sporcie cały czas trzeba stawiać sobie cele. Byliśmy o włos od dużego sukcesu. Zabrakło niewiele i o naszą dalszą motywację jestem spokojny, bo widzę dużo chęci, aby nadal się rozwijać i walczyć o kolejne cele. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon, w którym mam nadzieję będziemy nadal mocną, zgraną i dobrze prosperującą drużyną. Dołożę wszelkich starań, żeby tak było i żeby pomóc nowym zawodnikom zaadaptować się w drużynie. Sam postaram się zbudować wysoką dyspozycję, aby na tyle, na ile mogę pomagać zespołowi – dodał obrońca.
RED

źródło: Chrobry Głogów

Zobacz inne

Więcej w Sport