Dzieje sięGłogów

Jej romanse robią prawdziwą furorę2 min na czytanie

Jej romanse robią prawdziwą furorę

Wydała już dwie książki, opowiadania ukazały się w dwóch antologiach. Niebawem kolejna książka. Małgorzata Smolec zachwyca czytelników swoimi opowieściami o miłości, a książki są pełne pikantnych opisów. Jak sama przyznaje, tworzy lekkie historie, aby czytelnik mógł oderwać się od rzeczywistości i czerpał przyjemność z czytania.

Co planuje pisarka w najbliższym czasie? – Ma się ukazać moja trzecia książka, ale najpierw pojawi się antologia w temacie sławy i celebrytów. Można jej oczekiwać już jesienią. Opowiadanie będzie wstępem do historii, którą opiszę w książce – mówi pisarka. Na temat książki nie może jeszcze wiele zdradzić, choć jest ona już gotowa do druku, ale wymaga od niej tego kontrakt z wydawnictwem. Przekonaliśmy autorkę do opowiedzenia choć paru słów o opowiadaniu. – To historia dziewczyny, która mieszka w Los Angeles i jest stylistką gwiazd. Obraca się wśród wielu znanych osób i sama przez to staje się celebrytką, i coraz więcej osób chce z nią współpracować. Jej najlepszy przyjaciel jest tajnym agentem. Oczywiście jest wątek romantyczny, ale więcej już naprawdę nie mogę powiedzieć – śmieje się.

Radoxim 5

Autorka przyznaje, że na początku było ciężko przebić się na rynku wydawniczym, jednak teraz coraz więcej wydawnictw chce z nią współpracować. Obecnie pisarka zamieszkała w Hiszpanii, jednak bardzo często wraca do Głogowa, bo tu jest jej najbliższa rodzina. – Jestem rodowitą głogowianką – mówi z dumą.

W zeszłym roku ukazały się jej dwie książki “Relacja (poza)służbowa” i “Zerwana relacja”. Następnie publikowała w walentynkowej antologii “Tylko Ciebie…Chcę”, a później w “Lek na miłość”. Na jesień można spodziewać się antologia “W blasku”, później wyjdzie seria “W blasku fleszy” i książka pt. “Malibu”.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się