Dzieje sięFotoGłogów

Jesienne Biegi Przełajowe! Inauguracja akcji odbyła się w Jaczowie26 min na czytanie

Jesienne Biegi Przełajowe! Inauguracja akcji odbyła się w Jaczowie 65

Ale się działo! W Jaczowie odbyła się inauguracja “Jesiennych Biegów Przełajowych” organizowanych przez nasz portal. Na starcie pojawiło się około 200 uczniów ze wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Jaczowie. Rywalizacja była, ale w duchu fair-play, bo tutaj każdy mógł czuć się zwycięzcą.

Nieważne, które miejsce udało się osiągnąć – na wszystkich uczestników czekał pamiątkowy medal i podium. Były też dyplomy. Dzieci wystartowały w kategoriach klas 1-3, 4-6, 7-8 z podziałem na dziewczęta i chłopców. A ci, którzy byli przed lub po biegach, wspierali pozostałych dopingiem.

Nie brakowało słodkiego poczęstunku od Piekarni Witczak, ale i wody – prosto z kranu – dostarczyła ją spółka PWiK. O zabezpieczenie trasy zadbał Andrzej Karwatka a nad bezpieczeństwem uczniów czuwał ratownik medyczny Bartosz Kaźmierski. Boisko, gdzie odbyła się zabawa, udostępnił klub Dragon Jaczów. Najważniejsze? Uśmiech dzieci! Bezcenne. Musicie to zobaczyć na zdjęciach – te poniżej!

Dziękujemy za pomoc gminie Jerzmanowa i nauczycielom Szkoły podstawowej w Jaczowie, a także firmom: PHU Parter EU Fotowoltaika, Radoxim, NTI, Multibox, PWiK, Piekarnia-Cukiernia Ryszard Witczak, Fitnessmania, OK Park, poseł Wojciech Zubowski, SM Nadodrze, Tutti Santi, SBB Rower Serwis.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się