Artykuł Informacyjny

Jeśli uczyć się angielskiego, to właśnie tutaj!3 min na czytanie

Jeśli uczyć się angielskiego, to właśnie tutaj! 2

Im szybciej zaczniesz zaprzyjaźniać się z językiem angielskim tym lepiej – jego nauka od najmłodszych lat szybko zaprocentuje na plus. – Zapraszam! – otwiera przed nami drzwi swojej szkoły językowej Hanna Bielawa.

Hannah’s American Smile – Szkoła Języka Angielskiego – znajduje się przy ul. Jedności Robotniczej 12 w Głogowie. Tutaj zajęcia prowadzi młoda i zdolna głogowianka Hanna Bielawa. Dla niej język angielski to wielka pasja i hobby. Choć ma dopiero 20 lat, to może pochwalić się bagażem wielu doświadczeń. Po angielsku mówi tak, jakby był to jej ojczysty język. Od jakiegoś czasu swoją wiedzę przekazuje także innym i sprawia jej to wielką przyjemność. To nie jest sztampowa nauka – ma to być przygoda z językiem.

Bo dzięki tej przygodzie dużo łatwiej przyswoić sobie język. Piękne, ale zarazem nowoczesne sale wykładowe – w stylu amerykańskim – przyciągają uwagę. Są jasne oraz przestrzenne. Naukę w Hannah’s American Smile można rozpocząć już w wieku trzech lat. – Dzieci chłoną wiedzę – szybko przyswajają sobie nowe rzeczy. To idealny czas na rozpoczęcie nauki języka – nie ukrywa Hanna Bielawa dodając, że oczywiście nauka oparta jest na grach i zabawach. – Wykłady trwają około 45 minut, aby dzieci się po prostu nie znudziły. Zajęcia grupowe to pięć osób. Istnieje również możliwość tych indywidualnych. Przedszkolaki spędzają ze sobą czas raz w tygodniu, starsze dzieci – ze szkół podstawowych – dwa razy w tygodniu – wyjaśnia.

Opracowana przez nich metodyka nauczania koncentruje się na używaniu podręczników dopasowanych do poziomu zaawansowania ucznia. – Do nauki gramatyki, słownictwa, słuchania, pisania i oczywiście mówienia. Umożliwia to uczestnikom osiągać przede wszystkim trwałe efekty nauki. Szybkość przyswajania języka przez naszych uczniów, ich entuzjazm oraz odnoszone sukcesy w szkole i nie tylko potwierdzają skuteczność metod i technik wykorzystywanych podczas naszych zajęć – zaznacza.

Podczas zajęć dzieci oglądają również filmy, słuchają i śpiewają piosenki po angielsku. – Obycie z językiem jest bardzo ważne. Dlatego też, dzięki naszej zagranicznej współpracy, łączymy się i rozmawiamy z osobami, mieszkającymi w Ameryce czy Nowej Zelandii – wymienia jednym tchem. W Hannah’s American Smile kadrę tworzą młodzi i energiczni lektorzy. – Swoją ofertę kierujemy również do osób przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego, studentów, ale też dorosłych – zachęca Hanna Bielawa, bo na pewno warto skorzystać z ich usług. Podkreślają, że nie sztuką jest wyuczyć się określonych zasad i reguł a to, by bez przeszkód porozumieć się w języku angielskim. U nich receptę na sukces.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne