my:KotlaRegion

Jubileusz Adama Jasinowskiego. To już 40 lat w służbie OSP Grochowice!1 min na czytanie

Jubileusz Adama Jasinowskiego. To już 40 lat w służbie OSP Grochowice!

W piątek (28.03.) podczas walnego zebrania sprawozdawczego OSP w Grochowicach druh Adam Jasinowski świętował 40-lecie służby strażackiej.

Z tej okazji wójt podziękował mu za długoletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy i powiatu głogowskiego oraz wręczył upominek.

W zebraniu uczestniczyli: Dowódca Jednostki Ratownictwa Gaśniczego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie mł. bryg. Artur Rokaszewicz, Prezes Zarządu Powiatowego i Gminnego Związku OSP RP Karol Skowroński oraz Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Artur Szlempo .

– Składam serdeczne podziękowania za 40-letnią służbę w jednostce OSP w Grochowicach. Życzę dalszych sukcesów w służbie społecznej, niegasnącej życzliwości społeczeństwa, a rodzinie i bliskim życzę zdrowia i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym – mówił wójt Łukasz Horbatowski.

Walne zebrania sprawozdawcze jednostek OSP odbyły się też w Chociemyśli i Kotli. Strażacy podsumowali miniony rok oraz przedstawili plan działania na kolejny.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w my:Kotla