Artykuł Informacyjny

Już jest! Lodowisko O.K. PARK otwarte!2 min na czytanie

Już w najbliższą sobotę (20.11) o 10:00 startuje Lodowisko O.K.PARK!

Rodzinne Centrum Rekreacyjno-Sportowe O.K. PARK rozpoczyna już 21. sezon szaleństw na lodowisku w Głogowie! Jest to zimowa tradycja, będąca idealną rozrywką dla rodzin, przyjaciół oraz grup szkolnych.

Jest to dobra wiadomość, dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, jak i Lodowiska O.K.PARK. Dla gości, którzy odwiedzą lodowisko w pierwszy weekend otwarcia, przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilety na godzinne ślizganie! Wygrać bilety będzie można również w konkursach na facebookowym profilu Myglogow oraz O.K.PARK.

Mimo dodatnich temperatur na zewnątrz, trwają prace nad zamrożeniem tafli. Lodowisko będzie otwarte w dni robocze od 14.00 do 21.00, a w weekendy i święta od 10.00 do 21.00. W związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami na rynku również na lodowisku możemy spodziewać się podwyżki cenowej. Jednak dla rodzin zostały przygotowane specjalne rabaty, takie jak bilet rodzinny lub rodzinne ślizganie, a najtańsze bilety można kupić we wtorki. Na Lodowisku O.K.PARK honorowane są karty multisport oraz karta dużej rodziny.

Po zimowej zabawie na lodowisku można wstąpić na rozgrzewającą pizzę lub inne włoskie dania do lokalu Bowling Club Pizzeria&Pub O.K. PARK.
RED

Zobacz inne