Styl życia

Każda kobieta znajdzie coś dla siebie! Sieciowy butik receptą na te czasy4 min na czytanie

Każda kobiet znajdzie coś dla siebie! Sieciowy butki receptą na te czasy

– Liczy się jakość i cena – od tych słów rozpoczyna rozmowę Paulina Banaszak (31 l.) z Radwanic, matka dwójki dzieci, która znudzona chodzeniem po galeriach handlowych, od sklepu do sklepu, postanowiła otworzyć taki swój, ale w sieci – z damską modą. I się udało. Można rzec, że od pomysłu do realizacji. Sklep „NADIJAH BUTIK” już funkcjonuje ciesząc się coraz większym zainteresowaniem, bo jak dodaje pani Paulina robi to z pasją oraz w swoją pracę wkłada serce.

A wybór jest ogromny, bo każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Spodnie, sukienki, koszule czy sweterki. – W różnym stylu, bo oferuję odzież wysokiej jakości z Włoch, Francji, no i oczywiście Polski, którą klienci bardzo cenią – zapewnia Paulina.

Co modne? – Na pewno sweterki w takich jesiennych kolorach z guzikami i łańcuszkami. Sukienki w kwiaty, które pasują do zróżnicowanego obuwia – wymienia jednym tchem. Zamówienie online można dokonać: TUTAJ. Warto tam zajrzeć. Zwłaszcza w czasach epidemii, kiedy radzi nam się, aby pozostać w domu. – Wiem, że są osoby, które do tej pory niechętnie robiły zakupy w sieci. Interesuje się fotografią. Dlatego szczególną uwagę przykładam do zdjęć. Po to, by były po prostu autentyczne i wiarygodne. Klienci dzwonią zadowoleni, że faktycznie dana sukienka czy sweterek jest taki sam jak na zdjęciu. A to cieszy – nie ukrywa. Sprawdźcie – TUTAJ!

Każda z Was może też zostać “Twarzą NADIJAH BUTIK” i wziąć udział w konkursie na Facebooku! Sprawdź też Instagrama: TUTAJ. Poniżej kilka zdjęć z najnowszej kolekcji Pauliny.
RED

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Styl życia