FotoSport

Każdy uczestnik był zwycięzcą i dostał medal [ZDJĘCIA]6 min na czytanie

Każdy uczestnik był zwycięzcą i dostał medal [ZDJĘCIA] 1

Ruszyły Jesienne Biegi Przełajowe. Dziś (19.10.) wspólnie rywalizowaliśmy w parku w Jerzmanowej, gdzie na starcie stanęło około stu uczniów miejscowej szkoły. Dziewczęta i chłopcy w trzech kategoriach wiekowych klas 1-3, 4-6 i 7-8. I każdy był zwycięzcą, bo otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek.

Trasa była wymagająca – raz pod górkę, raz z górki. Młodsi uczniowie mieli do pokonania pętlę o długości około 400 m, starsi 700 m.

To sportowa impreza organizowana przez wydawnictwo Quest Media (Głos Głogowa i portal MyGlogow). Partnerami akcji była gmina Jerzmanowa oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie. Sponsorami byli: Fundacja Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, NTI, E-instal PRO, Hermes Włoszakowice, SM Nadodrze, Gmina Miejska Głogów, poseł Piotr Borys, Media Markt, Jump Planet Głogów, Fit Arena Głogów, SPR Chrobry Głogów, Komenda Powiatowa Policji w Głogowie, Piekarnia-Cukiernia Gierczak i Piekarnia-Cukiernia Witczak.

Jutro (20.10.) widzimy się na zawodach w Jaczowie, w czwartek (27.10.) finał w Głogowie. Więcej zdjęć? Kliknij jeszcze: TUTAJ.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto