Kebab StarMarks – z dobrą kuchnią, w dobrym miejscu

Automatycznie zapisany szkic 587

– Mamy największą tortillę i falafel w mieście – zapraszają właściciele StarMaksa. Ale powodów, by wybrać się do lokalu przy ul. Mikołaja Reja jest więcej, tyle ile dań w menu. Nie tylko na klasyczny kebab: w bułce, tortilli, w kubku czy na talerzu, z baraniną, kurczakiem lub miksem mięs. Do wyboru jest też cały zestaw dań mięsnych ze specjalnego grilla, w tym smakowita wołowina.

ARRA GIF

W Kebab StarMarksie smacznie zjedzą również wegetarianie. – Nigdzie nie ma sałatek, tylko u nas – ze swojego menu restauracja poleca tęczową sałatkę orientalną z serem indyjskim, sałatkę grecką czy sałatkę z kurczakiem Tikka. Z dań typowo wegetariańskiego warto skosztować falafel, czyli potrawę z mieloną cieciorką podawaną na kilka sposobów, od standardowego, w tortilli, po grillowaną z przyprawami i dodatkami do wyboru.

1

Atutem restauracji Kebab StarMaks jest lokalizacja. Poza salą restauracyjną jest tu ogródek piwny, w którym można spokojnie posiedzieć i zjeść bez pośpiechu w ładnym otoczeniu. StarMarks sprawdzi się też na spotkania okolicznościowe, kameralne lub większe, nawet do 20 osób. Ostatnio restauracja gościła bardzo udany zjazd absolwentów jednej z głogowskich szkół. A jaka jest specjalność lokalu?

– U nas wszystko jest dobre – właściciele zapraszają do odwiedzenia StarMaksa. To znane miejsce z tradycjami. Mieści się przy ul. Mikołaja Reja 2, przy wjeździe z ul. Gomółki. Restauracja jest otwarta od poniedziałku do czwartku i w niedziele od rana do północy, w piątki i soboty do 2 w nocy. Wszystkie dania z karty można oczywiście zamówić do domu dzwoniąc na nr tel. 514 162 006. Restauracja dowozi je do godz. 1 w nocy. Zamówienia powyżej 50 zł na terenie Głogowa gratis, poza miastem za symboliczną opłatą. Warto spróbować. Kebab StarMarks może się okazać naszym ulubionym lokalem w mieście.

Podziel się informacją ...
  • 111
  •  
  •  
  •  
  •  
  •