Sport

Kierczyńska i Domińczak zdominowali mistrzostwa Polski1 min na czytanie

Kierczyńska i Domińczak zdominowali mistrzostwa Polski

Prawie 400 zawodników i 100 klubów z całej Polski a Legion Głogów ponownie najlepszym klubem mistrzostw kraju w low-kick. Oliwer Domińczak najlepszym zawodnikiem wśród juniorów starszych po czterech fantastycznych walkach. Martyna Kierczyńska wygrała trzy walki i po raz pierwszy została mistrzynią Polski wśród seniorek.

– Zawsze pracujemy ciężko na każdy sukces, ale ostatni rok był szczególnie trudny dla wszystkich. Cieszymy się, że wracają starty, turnieje, mamy gdzie walczyć. Stoczyliśmy na Mistrzostwach w Mysłowicach sporo walk i każdy dał z siebie wszystko. Każda wygrana walka zbliżała nas do tytułu najlepszego klubu a Oliwer swoją wygraną w finale zapewnił nam ten tytuł. Mistrzostwa Polski są zawsze eliminatorem, wyznacznikiem osób, które powinny się znaleźć w kadrze. Bardzo cieszymy się z faktu iż kilku Legionistów zasili to zaszczytne grono – cieszy się Maciej Domińczak, trener Legionu.

Oliwer Domińczak złoto w kat. junior starszy i tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Martyna Kierczyńska złoto w kat. senior. Karina Domińczak złoto w kat. junior młodszy. Michał Andrasz złoto w kat. junior młodszy. Jakub Syc brąz w kat. senior. Wiktor Ossoliński brąz w kat. junior starszy.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport